Lista ocen Citroen C3 Picasso (46) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Polak Mały
Picasso 1.6 HDI 92KM 68kW
Długo szukałem auta, którym tanio i głownie sam będę mógł dojeżdżać do pracy (150km w jedną stronę!), a czasem gdzieś wyskoczyć poza miasto z rodzinką, odwiedzić południowych lub zachodnich sąsiadów naszego pięknego kraju itp. Kusiły oferty aut z LPG, ale po dotychczasowych doświadczeniach z tym paliwem zrezygnowałem z tej opcji. pozostawały więc auta z silnikami diesla lub małymi 3 cylindrowymi silnikami benzynowymi (tak naprawdę tylko one...
~adrian
Picasso 1.4 95KM 70kW
Auto wyprodukowane w miarę starannie, a za cenę, którą zapłaciłem... za nowe ... Jakość jest naprawdę na bardzo zadowalającym poziomie. Tak myślę, że opinie na temat jakości awaryjności aut ogólnie trzeba by podzielić na kilka "grup" odbiorców czy też twórców, i niekoniecznie słuchać tych szczególnie "skrajnych". TE OPINIE moim zdanie są wystawiane przez osoby które po prostu danej marki, czy z innych często śmiesznych...
~C3Picasso
Picasso 1.6 HDi 114KM 84kW
Myślę, że wykorzystałem okazję kiedy Citroen promował nabywców, którzy wymieniali stare auto na nowe i dawał rabat 8 tys. PLN (+ standardowy rabat). Od tamtej pory chyba żaden sprzedawca nowych aut nie miał takiej promocji (Hyundai daje mniejsze upusty). Ceny nowych aut zdecydowanie poszły w górę od czasu jak zamówiłem swoje C3 Picasso i zmieniła się gama silnikowa (Diesel wypadł z oferty) więc jestem zadowolony z zakupu i pewnie teraz dłużej...
~piwko2006
Picasso 1.4 95KM 70kW
Ciężko poruszać ten aspekt w przypadku używanego samochodu. Kupiłem samochód sprowadzony z zachodu - dałem mniej niż musiałbym zapłacić w kraju. Trudno go porównać z innymi, gdyż moim zdaniem nie ma on konkurencji w swoim segmencie. Materiały mogłyby być nieco lepsze. W kabinie czasami odzywają się "świerszcze", ale to nie samochód premium więc można to przeżyć.
~piwko2006
Picasso 1.4 95KM 70kW
Samochód kupiłem po kolizji za okazyjną cenę. Jakość wnętrza jest taka, jakiej można się spodziewać w aucie tej klasy. Deska jest miękka, a pozostałe plastiki są raczej przeciętnej jakości. Czasem odzywa się świerszcz z okolicy zestawu wskaźników, jednak pamiętajmy to nie samochód klasy premium a Citroen, który jest de facto napompowanym miejskim 207.
~rim45
Picasso 1.4 95KM 70kW
Cena katalogowa tej wersji 1,4 VTI SX pack plus dodatki - autoklima, czujniki parkowania, tempomat, składane elektrycznie lusterka, czujnik deszczu, św. p.mgielne itd. to około 68 tyś. to bardzo dużo jak na auto tej wielkości. Ale Citroen co jakiś czas daje super promocje i upusty, lub wyprzedaż rocznika - wtedy cena jest bardzo atrakcyjna.
~Krzysztof
Picasso 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Mocno przesadzona jest wszędzie podawana cena,inaczej to wygląda jak się wejdzie do salonu sprzedaży i zainteresuje się swoją osobą handlowca-naprawdę można sporo ugrać.O jakości opowiem po przynajmniej półrocznej eksploatacji,na razie wystawiam 4. Zastanawiam się tylko jak będzie działała w dłuższym czasie elektronika,którą samochód jest naszpikowany.
~Krzysztof
Picasso 1.2 PureTech 110KM 81kW
Pomijając marki budżetowe i samochody używane to jest to prawdopodobnie "najwięcej samochodu" za określone pieniądze. Za nowy samochód w wersji More Life zapłaciłem 51 tyś zł. Mogę wygodnie przewieźć 5 osób i sporo bagażu. Wykończeniem i wyposażeniem nie odbiega od innych nowych samochodów w tej cenie.
~Andree
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Jakoś wykonania oceniam wysoko, a zwłaszcza jakość wyposażenia seryjnego: klima automatyczna, tempomat, czujniki parkowania, czujniki świateł i wycieraczek, bluetooth, gniazdo USB, szyby przyciemniane. Za tak wyposażone auto cena wynosiła niewiele ponad 50 tys. Podobnie skonfigurowany C-Max był o ponad 20 tys. droższy.
Dziennik kosztów dla Citroen C3 Picasso
6,6
7,8
8,1
~lepszy_model
Picasso 1.4 95KM 70kW
Citroeny slyna z dobrych rabatow przy kupnie ale i slabej wartosci rezydualnej. Generalnie jednak, za ta cene, jest to naprawde ciekawa, niebanalna propozycja. Ma swoje minusy ale da sie do nich przyzwyczaic. Za stosunkowo niewielkie pieniadze dostajemy niewielki samochod ale za to z ogromnym wnetrznem i przemyslana ergonomia.