Ocena kierowcy - Citroen C3 I Hatchback

Vincencique, 21 lat temu
Silnik 1.1 i 61KM 45kW
Rok produkcji 2002
Citroen C3 I Hatchback 1.1 i 61KM 45kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
Samochod - całkiem dobry... niestety ubolewam nad tym ze kupujac lepsza wersje dostalem 4 Air Bag´i a nie mam ABS´u... Oczywiscie - panowie od marketingu mysla... jednak dla nas klientow to nie zbyt dobre rozwiazania. Klimatyzacja w standardzie dostepna dopiero przy wersji z najmocniejszym silnikiem...
Przyspieszenia calkiem calkiem jak na 1,1 - niestety zawiedziony jestem stosunkowo glosna praca - wersja 1,4 pracuje zdecydowanie ciszej
Skrzynia co prawda nie drzy jak to ma miejsce w samochodach marki Renault, niestety malo precyzyjna, czasem trzeba sie postarac by wkleszczyc dany bieg :/
Uklad jezdny - zaskakujaco dobry... niezle sie trzyma w zakretach - to sie chwali !
Widocznosc - bardzo dobra (nie wiem dlaczego inni uwazaja inaczej)
Wszystko niby ok - jednak NIE NAWIDZE TEGO PLASTIQ !!
Wentylacja... poprostu wentyluje - nie jest to rewelacja, ale zla takze nie jest
Przestrzen dla kierowcy i pasazera obok - taka jak powinna byc, natomiast tyl - przeznaczony chyba tylko dla dzieci, bardzo krotkie siedziska :/
Jak juz wczesniej wspomnialem - silnik 1,1 chodzi zdecydowanie za glosno !
Zuzycie paliwa - przecietnosc, samochod na gwarancji - jeszcze nie placilem za przeglady i naprawy...
Gdyby nie to ze otacza mnie BEZNADZIEJNY PLASTIK dalbym ocene 4... Jednak nadal widze a nawet zaczynam slyszec plastik w drzwiach :/
Drobiazgi - wyskakuja co chwile, najpierw nalano za duzo plynow, pozniej okazalo sie ze panowie z serwisu nie potrafia ustawiac swiatel mijania (zenada), a na koniec po upuszczeniu nadmiaru plynow... gdzies ucieka olej silnikowy... wymieniono uszczelki - zobaczymy co bedzie dalej :/
Powaznych usterek nie bylo - moze dlatego ze przejechalem dopiero nieco ponad 2000 km
Citroen C3 I Hatchback