Ocena kierowcy - Citroen C3 I Hatchback

zeno7@op.pl, 19 lat temu
Silnik 1.1 i 61KM 45kW
Rok produkcji 2002
Citroen C3 I Hatchback 1.1 i 61KM 45kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
bardzo fajne autko.zpoczątku chciłem yarisa dziś bym się juz nie zamienił.jak się go polubi odda z nawiązką
zadziwiająco dobrze jak na tą pojemność, w mieście trzeba często mieszać biegami, na trasie redukować przy wyprzedzaniu ,ale nie brakuje mu mu dynamiki.
czasami jedynka i wsteczny opornie wchodzi
gdy by nie drgania na kierwnicy na nierownościach bylo by 5.dla spokojnych i opanowanych.
widoki nawszystkie strony zadawalające troche przy skręcie wlewo przeszkadza lewy słupek
jeszcze mnie nie bolały plecki po jeżdzie więc fotele sa wygodne tylko to trzymanie boczne.poza tym nie mam zastrzerzeń.
w zimie grzeje wspaniale momentami na wysokości głowy jest za gorąco.
z przodu bardzo dobrze ,styłu troche ciasnoale ale wygodnie wygodnie
czasami nie wiem czy silniczek pracuje ,podczas jazdy można spokojnie rozmawiac czy słuchać radia dla mnie rewelacja.
niech mi zdradzi tajemnice ten komu namieście pali 6.5l.u mnie książkowo 7.8i 5.2 trasa.
nie rozumie dlaczego sx ma półke z góry a x już nie to samo zpilotem do centralnego zamka.,no i boczki drzwi mogły by być z materiału.troche za drogi przez te drobiazgi.
troche irytują skrzypiące plastyki,ale nie mam porównania jak jest u konkurencji no i bagażnik mógłby być lepiej zaaranżowany tv 21 cali wejdzie bez pudła choć po złożeniu oparć jest próg.mogli się tu lepiej przyłożyc.
tylko zacinał mi się przekażnik tylnej wycieraczki
Citroen C3 I Hatchback