Ocena kierowcy - Citroen C3 I Hatchback

WIZREX@poczta.fm, 20 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 2002
Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
polecam jako drugi samochód albo dla singla , ale silnik od 1,4 w górę , warto dorzucić klimę i jakiś boski kolorek pozdrawiam
ale zeby nie bylo za dobrze miałem przez dwa tygodnie problem z jednym wtryskiem , 3 razy w serwisie nie mogli znaleźć przyczyny, miało samo przejść i przeszło , ale po tym wydarzeniu przedłużam na dwa lata gwarancje - nie duże pięnądze a święty spokój z takimi przypadkami , jeżeli chodzi o elastyczność to w pięć osób 500 km zrobiliśmy w 6 godzin z siusianiem - dla porownania wczesniej jeżdziłem ibizą z silnikiem 1,4 co prawda słabszym po 60 kM ale przy 5 osobach to była krowa
sympatyczne przełożenia i bardzo elastyczne
wspomaganie pierwsza klasa - podobno inteligentne i tak jest , mały samochód i przenosi trochę drgania na kierownicę , w przypadku wiekszego wietru trzeba mocno trzymac kierownicę bo troche miota cytrynką
przednie słupki wyglądają z przodu odjazdowo ale od kierowcy jest trochę martwego pola więc trzeba uwazać
miodzik w zielonym kolorze , jak na tą klasę to wszystko dopieszczone ale zawsze coś można by było znależć
nie mam klimy ale w upalne dni są problemy z chłodnym nawiewem w zimie ok
kierownica w górę w dół , fotel kierowcy przód tył góra dół , z tyłu staram się nie jeździć ale wyżej wspomniana trójka pasazerów przezyła 6 godzin jazdy bez uszczerbku
bez zastrzeżeń
wlewam 42 litry przejeźdzam 610 km ok 7 spali i to jest średni wynik niżej to bym musiał na trasie jęździć chyba do 80 km/h
w tej cenie nie ma takiego cacuszka
miałem oprocz tego wtrysku jeszcze problem z siłownikiem przednich drzwi centralnego zamka ale na gwarancji go wymienili
tylko ten problem z silnikiem
Citroen C3 I Hatchback