Oceny Citroen C3 II Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW od 2013

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen C3 II Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW od 2013

~ludojad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Bardzo przyjemne w użytkowaniu auto. Zwrotne, lekkie, nie za duże, ale też nie za małe na nieco dalszy wypad. Moja żona, której prowadzenie jakiegokolwiek auta sprawiał wielki stres go polubiła. Polecam szukać wysokich wersji wyposażenia bo w tych najniższych (chyba attractive) jest smutno i słabiej jakościowo.
~ArekS
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Wersja Selection, Kupione jako drugie auto, z przeznaczeniem głownie do jazdy po mieście. Z tego zadania wywiązuje się doskonale - znakomita widoczność i zwrotność, w srodku sporo miejsca dla 4 osób, także na tylnej kanapie. Wyjazd w dłuższą trasę poza miasto także bezproblemowy i auto spokojnie daje radę
~Tomek
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Świetny samochód do miasta! U mnie służy jako drugi pojazd - dla Żony. Rewelacyjna widoczność, szczególnie polecam szybę Zenith dzięki której zyskujemy wrażenie powiększenia kabiny (optycznie). Niestety szyba ma też swoje wady - obniża dach przez co zmniejsza ilość miejsca na głowę. Ja mając 192 cm wzrostu długo zastanawiałem się czy kupić ten samochód, ale finalnie udało mi się komfortowo ustawić fotel i nie mieć dachu na głowie :)
~Łukasz
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Super auto za normalną cenę. Polecam domawiać dodatki - one wiele zmieniają! Ja osobiście brałem Selection + co się dało (pakiet miejski, przyciemnianie szyb, podłokietnik-super patent!). Domówiłem z "Gamy Citroena" ESP i polecałbym. 1900zł kosztowało, ale człowiek w deszczu/śniegu na łuku się nie spina. Także brak buksowania kołami przy ruszaniu...
~Z.B.
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
jest OK przyjemne auto nie tylko dla kobiety ( na co dzień jeździ nim moja żona)
~Konrad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Ogólnie - bardzo ładne wizualnie auto, ekonomiczne! zrywne, dzięki panoramicznej szybie ma się poczucie większego wnętrza a na dodatek jest to mała namiastka kabrioletu.
Dziennik kosztów dla Citroen C3 II Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
6,1
~zyciu
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Po 2 tys mogę powiedzieć b. fajne autko dla kobiety lub do pracy dla mężczyzny do 10 km dojazdu na wyjazd rodzinny dla osób na tylnych siedzeniach tragedia powyżej 100 km
~krzychra
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Codziennie mam radochę wsiadając do auta i pędząc do pracy. Widok świetny, spalanie małe, wygoda bdb.
~marek02051966
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Przy jeżdzie po mokrej nawierzchni coś czasami piszczy jak w starej wersalce ale idzie wytrzymać.Myślę że z czasem przejdzie. (Układ jezdny)
Citroen C3 II Hatchback facelifting