Lista ocen Citroen C3 III (28)

~ToPE
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Dobrze zaprojektowany, trochę dużo plastików. Przyjemne autko do miasta. Skrzynia biegów jest piętą Achillesa.
~ToPE
~SmogWawelski
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Posiadam od prawie dwóch lat mocno wyposażoną wersję Shine. Auto bardzo wygodne, zwinne przy parkowaniu, dość ciche w środku, żwawe (tylko trzeba jechać na 3 tys obrotów, olewać wskaźnik konieczności podnoszenia biegu), ogólnie bardzo przyjemne, w ogóle nie żałuję zakupu. Bajery typu kamera cofania, wbudowany rejestrator jazdy, czujniki martwego pola spisują się bardzo dobrze. Jako samochód dla rodziny na wyjazdy wakacyjne też się nadaje,...
~Milton
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Ogólnie fajne autko, ale jak drugie na lokalne wyjazdy, albo dla kobiety.
~Mateusz
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Fanatycy motoryzacji mówią: "żadnego auta na F". Niech nie kupują. Trzeci kolejny citroen w gospodarstwie domowym. I wszyscy są zadowoleni. Żona, dzieciaki. Nikt nie narzeka. Komfortowo jak na citroena przystało. W mieście spisuje się super. Na wypady za miasto się też nadaje.
~I. W.
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Uwielbiam moją "Cytrynkę", chociaż początkowo buntowałam się na propozycję męża o takim prezencie. Teraz każdy wyjazd nim jest przyjemnością. Jest wygodny, piękny, bezpieczny (pod warunkiem, że jest w dobrych rękach). Po prostu klasa samochodzik! Taki mój:))
~Dawid
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Właśnie minął 1. Miesiąc, który potwierdza trafność wyboru. Auto do miasta idealne.
~martines
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
precyzyjnie, nie wiem skąd opinie, że mało precyzyjne (Skrzynia biegów)
~Marcin
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Jak na 3 cylindry rewelacja! Wyglad super. Design rewelka.

Usterki Citroen C3 III

Citroen C3 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bartłomiej
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Ogólnie samochód bardzo ładny i zgrabny zewnątrz i wewnątrz, dość dynamiczny ze względu na niską wagę. Największy minus to wysokie spalanie 8 litrów w mieście to nie jest problem dla tego "maluszka". Za samochód zapłaciłem 27 tyś z przebiegiem zaledwie 6 tyś km z polskiego salonu z uszkodzonymi drzwiami więc za taką kwotę warto natomiast z salonu bym go nie brał. Pozdrawiam