Lista ocen Citroen C4 I Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW 2004-2008 (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konrad
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
Z przodu jest naprawdę bardzo dużo miejsca. Ja mając 170m wzrostu naprawdę bardzo wygodnie mogę się rozsiąść, pasażer za mną również (nawet 185 cm wzrostu). Jeśli nikt z przodu nie odsunie się maksymalnie do tyłu, to pasażerowie na tylnej kanapie powinni mieć wystarczająco miejsca :) Z tyłu również jest miejsce na wsadzenie butów pod przednie fotele, ponieważ są one dosyć wysoko usadzone, dodatkowo są tam nawiewy na nogi (pod fotelami...
~Radek
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
Jak na segment C, bardzo dużo miejsca w kabinie, zarówno z przodu jak i z tyłu, niestety kosztem bagażnika. 320 ltr nie wystarcza mi na wakacje. W bravce było odwrotnie mniej miejsca z tyłu ale bagażnik był większy o 60 ltr.
~adek
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
nawet przy maks cofnietym fotelu przednim pasazer z tylu ma mozliwosc trzymania nog na ziemi nie jest to moze komfort dla niego ale i c4 to nie c6 ;) a nad glowa z tylu jest wystarczajaco miejsca dla faceta 180 cm
~RF, r-firlej@go2.pl
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
Przód bez zarzutu, mogłoby być parę centymetrów szerzej, miejsca na nogi dużo. Z tyłu dwie dorosłe osoby jadą spokojnie, z trzema już gorzej - tył nie jest dostosowany do trzech dorosłych osób.
~silver
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
Z przodu miejsca bardzo duzo, z tylu przyzwoicie, natomiast ewidentnie brakuje miejscaa na glowe wysokim pasazerom (jesli juz trzeba cos znalezc :)
~Misio
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
Jak na kompakt ten samochód jest olbrzymi, jedynie pojemność bagażnika przypomina nam, że tto nie klasa wyższa
~Georged
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
mało miejsca z tyłu, wysocy pasażerowie mają problem z wchodzeniem z uwagi na mocno ściętą linię dachu
~webcio87
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
Przestrzeń w samochodzie zaskakuje. Spokojnie i wygodnie mogą nim podróżować 4(5) dorosłe osoby...
~neo3105@wp.pl
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
dla kierowcy i pasazera oki a tył nie wiem nie siedziałem ale pewnie mało jak w każdym innym.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 I Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
6,3
~mirbo@wp.pl
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
dla mojej rodziny rewelacja, dwóch synów po 1,85 nawet w trzecim rzędzie nie narzekają
Citroen C4 I Hatchback