Lista ocen Citroen C5 II Hatchback (90) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł Sz.
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Jeżli tak komfortowe auto kosztuje tyle ile zapłaciłem [65 000 brutto], to inna ocena nie jest możliwa, a jest w nim prawie wszystko co umila jazdę i stanie w korkach oraz umożliwia płynne poruszanie się zarówno w naszej rzeczywistości drogowej jak i nawet niemieckiej.
~Jarek66
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Nie wiem czy inne marki potrafią zaoferować tak wiele w takim komforcie i wyposażeniu za tę cenę. Auto jest warte swojej ceny. Dzięki temu że większość co na F nie cieszy się popularnością, nieliczni mogą cieszyć się komfortem za niewielką cenę.
~Robert
Hatchback 2.0i 16V 140KM 103kW
Wysoka jakość materiałów, doskonały komfort zawieszenia, ogromna przestrzeń załadunkowa i pasażerska, przyzwoite spalanie - moim zdaniem to doskonały stosunek jakości do ceny. Za ok. 20tys zł trudno kupić coś lepszego.
~Zadowolony
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Oczywiście każdy by sobie życzył aby takie auta można było kupić za \"marne grosze\" ale jest to niemożliwe. Choć na rynku wtórnym można już znaleźć egzemplarze za rozsądne pieniądze. Komfort, niezłe osiągi muszą trochę kosztować.
~Zawiedziony użytkownik
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Niska jakość użytych elementów elektronicznych. Sam silnik też nie należy do niezawodnych. Cena niekiedy 100 tys. i więcej za nowe tak zawodne auto to przesada. Koszty napraw i części też nie należą do niskich
~tgierg
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Auto ma tylko 8 lat nie czas na psucie - jakość klasy wyższej, cena jak za małą Toyotę... Przejechałem nim tylko 30tyś km (na gazie), ale bezawaryjnie - mam nadzieję, że zdania nie zmienie.
~bamaj
Hatchback 2.0i 16V 140KM 103kW
No tu ze względu na debilne opinie i podejście do francuskiej motoryzacji to wielka szóstka. Auto tanie, a nie ustępuje konkurencji tylko wszystko psuje podejście moto (amatarów) do aut na f.
~Miku
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
2005 rok za 24tys polski salonowy od 1szego wlasciciela i z ksiazka serwisowa, porownajcie sobie passata :) a raporty usterkowosci mowia wytraznie, ze niemiecka technologia ustepuje juz francuskiej..
~Marek
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Samochód był dużo tańszy w momencie kupna niż konkurencja a okazał się wcale nie gorszy jakościowo. Wadą jest znaczna utrata wartości. Zaletą niższa cena zakupu.
~Uded
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Samochód zakupiony w promocji oraz na firmę - ciężko przebić oszczędność 50000 zł! Samochód w klasie średniej-wyższej z aspiracjami za cenę porządnego compacta!
Citroen C5 II Hatchback