Oceny Citroen C8 2.0 HDi 16V 109KM 80kW 2002-2014

Citroen C8 2.0 HDi 16V 109KM 80kW 2002-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen C8 2.0 HDi 16V 109KM 80kW 2002-2014

~muran1987
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Jestem bardzo zadowolony z C8 i napewno kupiłbym to auto jeszcze raz. Wcześniej miałem Sharana i mi osobiście Citroenem jeździ się lepiej. Jest większy, ma o niebo lepsze fotele, lepiej wyciszony, silnik ma wyższa kulturę pracy. Obydwa auta sprawują się podobnie jak na razie (bezproblemowo), spalanie też podobne a Citroen jest znacznie tańszy niż VW więc moim zdaniem nie warto przepłacać. No i jeszcze jedna ogromna przewaga Citroena - nie ma...
3,3
~Jerry
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Doskonały samochód rodzinny, doskonale wyposażony (wersja Exclusive, nie ma tylko skóry i navi której nie chciałem). Jeździ mi się nim wspaniale, ale.... uważam że pomimo bardzo wielu zalet, zakup tego samochodu był TRAGICZNĄ pomyłką. Ucałuję ziemię w tym miejscu, z którego to auto odjedzie z nowym właścicielem, o ile znajdę wariata który zechce go kupić. Przymierzam się do złożenia pozwu do sądu o wymianę auta na inne, nawet spowrotem na C8....
~oklauso
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
bardzo pojemne i eleganckie auto, dla rodziny nawet tylko z 1 dzieckiem, bo wozek, lozeczko, lezaczek, kocyk, nosidlo, i sie nazbiera. ma swoje fochy, jak to francuz, ale praktycznoscia nadrabia niedostatki .
~svit-1507
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Z mojej C8 jestem bardzo zadowolony, niekiedy myślę że czas na zmianę auta. Ale na jaki? Koledzy mają Sharona, Alhambrę, Galaxsię, Doga ale jak się przyglądam tym autom to jednak pozostaję przy Citroenie C8.
4,1
~folej@poczta.onet.pl
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
jeśli nie będzie się psuł (jak na razie OK) to samochód super - jak na swoje powołanie czyli rodzinne wypady 5 osobowa rodzina plus bagaż. Za taka cena (99brutto) to OKAZJA - ma oprocz skóry i ksenonow WSZYSTKO - za tyle nie kupisz diesla kombi z mniejszym wyposażeniem !!! Ciche, przytulne wnętzre, mnóstwo schowków, potężny , oszczedny diesel, poprawner zawieszenie. Tylko skrzynie bym na fordowska zamienił.
~klimj@poczta.onet.pl
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Jest to mój drugi samochód tego typu, wczesniej Evasion 1900TD na którym przejechałem 425000 km bez jakiej kolwiek poważniejszej usterki. Dlatego też zdecydowałem się na C8 i jestem bardzo zadowolony z tego samochodu.
4,1
~facet
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Duży i komfortowy, docenia się go dopiero w długiej trasie
~Kondziu
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Przejeżdżając przez torowiska tył auta ucieka, trzeba poprostu odciążyć tył. (Układ jezdny)
~dolina
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
silnik 2.0 hdi w tym aucie zupelnie wystarczy, jest to rodzinny samochod. (Silnik)
~xsx
jest extra