Lista ocen Citroen Nemo (23)

2,8
~Piociu
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Kupiłem go jako samochud do pracy i chciałem nim troszkę pojeździć ale chyba nic z tego nie wyjdzie bo niedługo się rozsypie.
~gre
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Wymieniam olej i filtry w serwisie citroena. Nie wiem dokładnie jak wygląda silnik, nie miałem potrzeby tam zaglądać. Dolewam płyn do spryskiwaczy i zamykam klapę. (Silnik)
3,6
~Donnie Brasco
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Mało mocy robi swoje - dynamika słaba w miescie, poza b.słaba (Silnik)
~Johny Johanson
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Mini autko dostawcze , robi u mnie przebieg ponad 90 tyś. rocznie i mechanicznie żadnych problemów . Natomiast mam zarzuty do twardych siedzeń gdzie po całym dniu w samochodzie bolą plecy
2,6
~hary
Van 1.4 75KM 55kW
gby po od paleniu rano od razu nie gasł, to wszysto by było ok. jak zwykle serwis twierdzi wszystko ok. (Silnik)
3,1
~Kuba
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Auto byłoby niezłe gdyby nie było tak tandetnie wykonane i serwis by się nie wypierał zwłaszcza że przeglądy kosztują sporo
3,8
~uzytkownik nemo
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
silnik o mocy 70 km sprawdzona konstrukcja peugeot/citroen. prosty w naprawach i przy odpowiednim traktowania dość bezawaryjny. Przy tej mocy i przełożaniach skrzy nie należy spodziewać się dużej dynamiki, ale jest to mały samochód dostawczy do miasta (Silnik)
~JAROmix
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Auto się sprawdza, przy każdym zadaniu, trasa bez szaleństw ale za to ekonomicznie, trzeba przewieść coś większego składamy tylne siedzenie i nie ma problemu.
3,7
~azbaz
Van 1.4 75KM 55kW
Jak na auto francusko włoskie jest dobrze. Do niemieckiej jakości trochę mu brakuje.
3,6
~Tomek
Van 1.4 75KM 55kW
Silnik 1.4 w benzynie oceniam przeciętnie z uwagi na zbyt małą liczbę koni mechanicznych co skutkuje spalaniem w granicach 8l/100 km w trybie mieszanym. (Silnik)