Citroen Nemo - Oceń swoje auto

lista nadwozi Citroen Nemo

lista silników Citroen Nemo

Oceny Citroen Nemo

12% gorzej niż w segmencie Dostawcze (4,03)

dodano 16.01.2011 13:23:27 przez

Takiego szajsu jak teraz, podkreślam teraz, robi Cytryna to świat nie widział. Mamy w pracy nispełna 2letnie NEMO HDI. Jak są przymrozki to zamarzają linki zmiany biegów, tak, że nie idzie nic zmienić (2xlaweta). Po półtora roku rozsypała sie skrzynia biegów (laweta)(szczęście, że jaeszcze na gwarancji bo wymiana kosztowała 17 tyś zł). No i najlepszy hit. W półtorarocznym samochodzie zaczął złazić lakier z progów w pobliżu przednich kół i pojawiła się rdza. Serwis oczywiście próbował wmówić, że to nasza wina, bo jeździmy jak jest mokro i jak sypią sól i że ziarnek piasku i kamyczków nie omijamy, a poza tym to normalne zużycie eksploatacyjne. Dopiero po półrocznej walce z Citroen Polska, zgodzili się to pomalować ale to "w drodze wyjątku". Aha po około roku od kupna wymieniali łożyska w kolumnach McPersona bo zaczęły trzeszczeć. Naprawdę ostrzegam przed kupnem tego tworu (podobne cyrki są z Fiatem Fiorino bo to ta sama fabryka w Turcji tylko różnią się emblematami).

dodano 07.04.2010 01:08:57 przez

Plastiki w srodku beznadziejne, serwis bardzo drogi!!!, klienta maj w powazaniu i naciagaja jak tylko sie da. Przednie oswietlenie w czasie deszczu szybko sie brudzi i po doslownie 150km jedziemy z totalnie brudnymi reflektorami, tak samo klamki od drzwi sa zawalone blotem i nie sposob sie pobrudzic przy otwieraniu jak i zamykaniu.

dodano 29.03.2011 06:28:02 przez

Auto służbowe. Ponad 100000 i nic. Auto regularnie serwisowane. Gdyby nie fakt że materiały eksploatacyjne zużywają się w bardzo szybkim tempie było by bdb. Jednak jest to loteria mamy w firmie kilka takich samochodów i z częścią nie dzieje się nic a druga połowa prawie nie wyjeżdża z serwisu.

dodano 03.01.2010 19:51:00 przez

TAK JAK OPISAŁEM OGÓLNIE SUPER AUTKO OCZYWIŚCIE MA SWOJE WADY ,ALE ZALET JEST 100% WIĘCEJ NAPEWNO NA TYM ETAPIE MOJEGO EKSPLATOWANIA MOGĘ JE POLECIĆ NAPRAWDĘ WARTO.

dodano 10.08.2012 13:26:35 przez

Auto się sprawdza, przy każdym zadaniu, trasa bez szaleństw ale za to ekonomicznie, trzeba przewieść coś większego składamy tylne siedzenie i nie ma problemu.

dodano 14.04.2014 20:39:00 przez

Posiadam auto w firmie hydraulicznej, małe do poruszania się po mieście, i częste trasy do 200 km, jestem zadowolony. mógłby być mocniejszy silnik.

dodano 16.03.2013 19:37:34 przez

Kupiłem go jako samochud do pracy i chciałem nim troszkę pojeździć ale chyba nic z tego nie wyjdzie bo niedługo się rozsypie.

dodano 26.05.2011 09:25:12 przez

Auto byłoby niezłe gdyby nie było tak tandetnie wykonane i serwis by się nie wypierał zwłaszcza że przeglądy kosztują sporo

dodano 07.03.2014 10:35:16 przez

Jak na auto francusko włoskie jest dobrze. Do niemieckiej jakości trochę mu brakuje.

dodano 14.02.2009 12:32:29 przez

Ogólnie pocieszne i zwrotne autko

Demonstracyjny Nissan NV200 TEKNA

Demonstracyjny Nissan NV200 TEKNA

Rocznik: 2013. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 1.5 110KM, diesel.

Ford Mondeo Mondeo Titanium - 5dr - 1.6 EcoBoost 160KM M6 2014MY

Ford Mondeo Mondeo Titanium - 5dr - 1.6 EcoBoost 160KM M6 2014MY

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 160KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Citroen Nemo, oglądali także

Dowiedz się więcej o Citroen Nemo