Lista ocen Citroen Xsara Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW 1999-2005 (96) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~forfiter4
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Jest świetnie, z tyłu dużo miejsca, wielki bagażnik, ale... Kierowca i pasażer przedni ( jeśli mają długie nogi) mają problem z \"półwyspem\" ze zmianą biegów, bowiem kolana obijają się o niego i to nie jest przyjemne. Rozwiązaniem jest cofnięcie fotela, ale wtedy z tyłu miejsca za dużo nie ma... Plusem jest to, że można siedzieć w kapeluszu :) Ogólnie nie narzekam.
~Radzio
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bardzo dużo miejsca i tylne siedzenia mają nawet regulację pochylenia oparcia, dodatkowo są to trzy oddzielne fotele każdy ze swoją regulacją.Równa podłoga w całym aucie (bez srodkowego tunela przy ręcznym) dzięki czemu można się nawet przesiąść z za kierownicy do tyłu bez wysiadania !
~Cromek
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Dużo miejsca dla wszystkich. Podróż na odległości 500 km nie jest bardzo męcząca. Trzeba tylko przyzwyczaić się do wysokich siedzeń. Duży bagażnik to też duży plus a po wyjęciu siedzeń robi się z niego niemała ciężarówka, przydatna szczególnie przy częstych przeprowadzkach.
~Jacek M
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
nie rozumiem tych zachwytów nad przestrzenią , z przodu jeszcze w miarę ale z tyłu dramat , przednie fotele są tak zrobione że nie da się wsadzić stóp pod fotele i trzeba je trzymać ukośnie , foteliki tylko dla dzieci , wygodniej jest nawet w skodzie fabii czy hyundaju getz
~Sylwester S.
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Mam 186 cm wzrostu i wydaje mi się że wyższym kierowcą było by nie wygodnie (brak miejsca na nogi). Siedzenia z przodu bardzo wygodne te z tyłu raczej średnio ( ze względu na ich wielkość) ale nie jest źle - ich przeznaczenie to pewnie dzieci.
~Andrzej
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Teraz to może standard, ale 8 lat temu narynku to była rewelacja. Wielki bagażnik, możliwość wyjęcia pojedynczo tylnych foteli, płaska podłoga między fotelami z przodu. Przewoziłem tym autem (w środku) ponad dwumetrowe biegówki i kajak - bez problemu.
~maranatha59@o2.pl
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
istne cudo !! przestrzeń kapitalna, wygodny, same och i ach. Mimo kłopotó z kręgosłupem po 1300 km jazdy prawie non-stop /ino siusiu:)/ wysiadłem i normalnie żyłem. kiedyś z malucha po 600 km koledzy musieli mnie wyjąć;))
~Misiek
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bardzo komfortowe, przestronne wnętrze z wieloma udogodnieniami dla kierowcy i pasażerów (zagraniczne wersje mają więcej bajerów w porównaniu do "gołych i wesołych" aut z polskich salonów)
~rcieslak@au.poznan.pl
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
bardzo dużo miejsca, także dla pasażera za kierowcą ( mam 192cm wzrostu,fotel odsunięty na max do tyłu a i tak mieszczę się ze spokojem na tylnym siedzeniu,więc mniejsi pasażerowie napewno nie będą narzekać)
~+++
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Swietna. Szukam teraz innego samochodu i oprócz dużych SUVów inne nie mają tyle przestrzeni z przodu a w szczególności ztyłu.Trzy dorosłe osoby jadą bez problemu.