Lista ocen Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW 2000-2006 (72) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 116 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Przed zakupem tego modelu, jeździłem jakiś czas Sharanem, Zafirą i Voyagerem. Z początku obawiałem się francuza, ale jak przyszło do zakupu, to w kwocie, która wówczas chciałem przeznaczyć na auto rodzinne, w/w modele były dużo bardzie wyeksploatowane, lub bardzo ubogo wyposażone. Jedynie podobnie klasował się Scenic. Trafił sie nam akurat bardzo zadbany egzemplarz, z bardzo dobrym wyposażeniem i pełną książką serwisową, więc zostało Picasso.
~voytec
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
uważam że za te pieniądze, mozna naprawdę kupić zupełnie poządny samochód... no cóż, mnie poniosła fantazja, wygląd tego samochodu i profesjonalny sprzedawca, bo dałem się wmanewrować w to "coś"... zapłaciłem za "to" 68 tyś w super wypasie "exklusive" po 2 latach uzytkowania nie mogę go sprzedać za 40 tyś !!! ... Zakup tego samochodu był moją życiową porażką i tyle.
~Biker
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Teraz warto wziąć nawet nowy, bo dają zniżkę nawet 25 000zł, oczywiście jeśli kogoś na to stać, ja kupiłem roczny, sprowadzony, naprawiony, za 43 000zł. To już moje drugie picasso, bo pierwsze rozbiłem z dachowaniem i czołowym zderzeniem i nic mi się nie stało i to był prawdziwy powód zakupu jeszcze raz takiego samego auta.
~ktosik
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
nowe auta aktualnie w bardzo ale to bardzo atrakcyjnych cenach (zastanawiałem się nad nowym dieselkiem w wersji exclusive czyli z pełnym wyposażeniem - cena ok 90 tyś PLN normalnie a po upustach ok 65 tyś PLN więc nieźle) ale w końcu kupiłem 1.5 roczne auto (czyli jeszcze na gwarancji:-)) za 45 tyś PLN
~PStryk
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Cena nowego poraża, całe szczęście, że istnieje rynek uzywanych. Nie wiem na czym polega filozofia absurdalnych cen wyjściowych nowych samochodów w Citroen Polska i absurdalnie dużych rabatów przy okazji. Proszę Państwa, jesteście śmieszni...
~Kris
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Kupiłem w tym roku (2009) od drugiego właściciela. Informacje o stosunku jakości do ceny właściwie opisałem w części \"Całokształt\". Podsumowując, za cenę jaką dałem najlepsze auto dla mnie.
~adam
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
za 65 000 dostaniesz gównianą fabie (choć Polacy strasznie podniecają się skodą) miałem octavie 1.9 tdi laurin&clement i śmiało mogę stwierdzić, że to kupa gówna w porównaniu do picasso
~mikie
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
w tej chwili citroen obniż ceny za 63000 dostaje się dobrze wyposarzonego dieselka , w czasie kiedy ja nabywałem pikusia cena ok 80000 była nie adekwatną do jakośći w chwili obecnej jest ok
~poul11@wp.pl
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Warte swojej ceny w 100%. Ceny części nie są specjalnie wysokie pod warunkiem że się nie korzysta z serwisu. Na szczęście zamienniki są bez problemu dostępne i duuuuuuuuużżżżżżooo tańsze.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
~_milutki_
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Polecam jako auto rodzinne dla mniej zasobnych portfeli. Małe spalanie i wysoka trwałość. Mogą jedynie wystąpić problemy przy odsprzedaży auta - francuzy nie ciesza się popularnością.