Lista ocen Citroen ZX (353)

4,1
~marek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jest naprawdę bez zarzutu, dopiero co kupiłem 94 roczek od pierwszego właściciela przywieziony, pooglądałem dokładnie odbyłem jazdę próbną i po prostu urzekł mnie ten ZX 3d, fiat seicento przy nim to po prostu jeździdełko nawet ten 1,1 a cena i zużycie benzyny takie same i nie rdzewieje jak fiat. Autko do normalnej jazdy idealne, polecam. (Silnik)
~Robins
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
mój pierwszy własny a jeżdziłem wcześniej nie jednym i jestem bardzo zadowolony!!!! mało się psuje..... tylko exploatacyjne sprawy !!!! wspomaganie kierownicy by się przydało...
~tmk
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
mógłby być troszkę bardziej cichy, natomiast nie jednego golfa zostawiłem na światłach :) jak na diesla bez turbo naprawdę ekstra. (Silnik)
3,5
~rudyf
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Auto do jazdy bez fajerwerków, ekonomiczne, oszczędne
~siwy
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Silnik jak na diesla prawie idealny. Jest moc i przyspieszenie. Przy tym apetyt na paliwo znikome. Bardzo dobra kultura pracy. Podczas jazdy nawet nie slychac ze to diesel. (Silnik)
3,2
~koyac
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
auto mam prawie 3 lata, zrobiłem 50 tkm.jedyna zaleta to brak korozji-poza tym bez rewelacji...pewnie się z nim nie rozstanę, bo popyt na te cytryny niewielki...
3,5
~Robert robert@nasze.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
nie jest zle oszczedny i wygodny jak za te cene polecam silnik jest nie do zajechania...i nie jest wrazliwy na brak szczegolnej troski o detale
~motur_zem_mial
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Sportu nie ma co u niego szukać, do normalnej jazdy ok.Bardzo ekonomiczny i niezawodny. Miło klekocze. (Silnik)
~Wojtek 42 l
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
przejechane 346 000 km i silnik nie bierze oleju. Poprzednio miałem BX z tym samym silnikiem i ptzejeździłem 600 000 km ale buda się rozpadła, silnik nadal był dobry. (Silnik)
~alf
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Fajne autko, przyjemne w prowadzeniu bez obawy że ktoś je ukradnie. Sprzedałem go z bulem gdyż przesiadłem sie na większy pojazd a opłaty trzeba ponosić.