Lista ocen Dacia Duster I (100) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aslawniak
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Opisałem wiele minusów Dustera ale trzeba pamiętać że za wersję praktycznie full wypas zapłaciłem 59.000 PLN, dlatego patrząc na stosunek ceny do jakości ocena MAX.
~Henryk Kwasiżur
SUV Facelifting 1.5 dCi 109KM 80kW
Spędziłem kilka miesięcy analizując oferty różnych producentów (samochody nowe). Za tą cenę nie ma konkurencji!. W tej cenie nie dostanie się tak wyposażonego diesla.
~Paweł
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Nie do pobicia. Dość duże, praktyczne i wygodne auto w cenie średnio wyposażonego modelu z klasy B. Oczywiście, "mały prestiż", ale chyba nikt nie szuka prestiżu u dacii?
~Kamil
SUV Facelifting 1.6 16V 105KM 77kW
Za 60 tyś zł nowy samochód z napędem 4x4 w wersji wyposażenia Laureate. Wyposażenie może nie jest szokujące, ale podstawowe rzeczy są, a wiele więcej nie można dobrać.
~fooxtom
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Za takie pieniądze nie ma z czym porównywać. Używane oferują co prawda wyższy komfort, ale koszty serwisu i niezawodność powoduję że trudno znaleźć godnego rywala
~Marek
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Stosunek jakości do ceny doskonały. Najtańsza Skoda z napędem na 4 koła jest drozsza o około 50% ceny Dustera a wygląda przy nim jak.... dostawczak. Uczcie się Panowie.
~BODY2012
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
wykonanie całkiem fajne dobrze spasowane plastiki mimo ze tandetne ale wole gorsze i o wiele tansze plastiki niz przepłacac za lepsze a przecierz nie spie z nimi:)CENA CZYNI CUDA
~ElDiablo
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Cena nie jest wysoka jak na ten segment samochodów. jednak za moją wersje Laureat oczekiwałbym troszkę więcej niż jest. Brakuje choćby dywaników które musiałem dokupić osobno.
~Michał Wojciechowicz
SUV Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
W 2013 roku dałem 74 tysie (ale jak rzekłem na wypasie). BYŁEM PIERWSZYM WŁAŚCICIELEM AUTA PO FACElifitingu w Gdańsku! Nie narzekam by było to dużo.
Dziennik kosztów dla Dacia Duster I
6,8
8,1
~akseltychy
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
na Polskie dziurawe drogi nie ma lepszego auta w tej cenie, po prostu... no chyba że za te same pieniądze ktoś woli kupić przelatane VW czy insze Audi...