Lista ocen Dacia Duster I SUV Facelifting (42) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~moncisz
SUV Facelifting 1.6 16V LPG 105KM 77kW
Szwankuje czujnik poziomu benzyny. Jedyny sposób, żeby działał sprawnie, to dolewać zawsze pod korek. Uzupełnianie po ćwierć lub pół zbiornika powoduje, że wskaźnik zostaje tam, gdzie był przed dotankowaniem. Nędzne głośniki. Słaba słyszalność na zestawie głośnomówiącym przy zgłośnieniu na maksa. Z kolei przy muzyce z radia głośniki rzężą już na 2/3 skali (co wcale nie jest głośno). ASO miga się od usunięcia usterki (próbowałem w dwóch...
~zly_wilk
SUV Facelifting 1.5 dCi (Euro 6) 90KM 66kW
Po ponad trzech latach użytkowania samochodu (przejechane prawie 50 tys. km) nie było żadnych usterek. W trakcie trzech, corocznych, szczegółowych przeglądów gwarancyjnych nie znaleziono niczego do poprawienia. Sprawdzono układ kierowniczy, stan amortyzatorów, ogumienia, podwozia, oświetlenia, itp. itd. Lakier OK, wycieraczki nadal sprawne, klocki hamulcowe zużyte w 10%. Do chłodnicy dolałem odrobinę płynu - to wszystko. Podobnie, na...
~Gość
SUV Facelifting 1.6 16V 105KM 77kW
Ciągle był jakiś problem choć samochód miał przejechane tylko 14tys. km Częste wizyty w ASO . wymiana uszczelki pod pokrywą silnika ciekł olej, ruszała się maska naprawa zamka, uszczelka drzwi kierowcy nie wytrzymała przebiegu 14tys. i na dolę się porwała, później ciężko działająca wspomaganie po wizycie w ASO przez dwa dni było ok potem znowu to samo, wymiana sondy lambda, kilka krotnie wyświetlała się lampka silnika kasowali w aso po kilku...
~Dawid
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Na przestrzeni 120 tyś kilometrów nie wystąpiła żadna nieprzewidziana awaria. W zasadzie w tym aucie nic się nie popsuło. Wymieniane były tylko materiały eksploatacyjne. Amortyzatory dalej fabryczne, sprzęgło czy akumulator również itd.
~M. S.
SUV Facelifting 1.6 16V LPG 105KM 77kW
serwis wymienił przez 3 i pół roku użytkowania rączkę od kierunkowskazów i klaksonu [pękł kabelek od klaksonu]siedzisko kierowcy bo spręzyna zaczęła trzeszczeć no i ta cholerna inst gaz co 30tys..km czyszczenie lub wymiana zaworu oczywiście w ramach gwarancji
~Paweł
SUV Facelifting 1.6 SCe LPG 109KM 80kW
Powtarzająca się usterka poduszki kierowcy, serwis nie może dać sobie z tym rady, bo co jakiś czas wyskakuje komunikat. Serwis wskazał na poluzowaną wtyczkę, ale nic się z nią nie dzieje w momencie wystąpienia komunikatu - sprawdzałem.
~Darkal
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Przez rok pojawiła się jedna usterka związana z niedziłającymi spryskiwaczami przednimi, ale była to wina jakiegoś gryzonia. Czasami w drzwiach bagażnika guzik do otwierania klapy blokuje się gdy jest wciśnięty co powoduje, że nie mogę go zamknąć.
~Łukasz
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Na razie nic. Zacina się tylko zamek klapy tylnej- czasem guzik pozostaje wciśnięty i trzeba mocniej trzasnąć klapą przy zamykaniu. Pękła tez mastyka karoserii w jednym miejscu, ale to ogólnie znany problem tego modelu.
~RSz
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Stale coś. A to wyciek z układu rozrządu. A to zepsuta pompa wspomagania. A to rdza na masce. A to zepsuty zamek bagażnika. A to niedomykające się drzwi kierowcy. Nie spodziewałem się tego po nowym aucie.
~Andrzej
SUV Facelifting 1.5 dCi 109KM 80kW
Na chwile obecną brak. Zgłaszałem jedynie jakieś dziwne rezonujące odgłosy dochodzące z wału, ale okazuje się że akurat ta wersja silnikowa i napędowa tak ma więc spoko
Dacia Duster I SUV Facelifting