Lista ocen Dacia Duster I SUV Facelifting (35) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zly_wilk
SUV Facelifting 1.5 dCi (Euro 6) 90KM 66kW
Żadnych usterek. Przez 3 lata nie wymieniłem nawet żarówki ani wycieraczek. Odzwyczaiłem się już od ciągłych wizyt w warsztacie (co było konieczne przy poprzednim samochodzie). W tym miejscu dziękuję tym wszystkim kierowcom, którzy podzielili się swoimi ocenami Dusterów w portalu Autocentrum przede mną i których opiniami się kierowałem przed zakupem. Chciałbym spłacić swój dług - by moja opinia też komuś pomogła.
~Darkal
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
W moim egzemplarzu w bagażniku podczas deszczu zbiera się woda. Po lewej stronie bagażnika w zaglębieniu za każdym razem kiedy padał deszcz zbierała się tam znaczna ilość wody (czasem nawet do 2-3 cm). Po wizycie w ASO okazało się że w miejscu spawu na dachu jest rozszczelnienie. Dacia naprawi to w ramach gwarancji jednak pozbędę się samochodu na blisko tydzień.
~Dawid
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Nigdy auto nie zawiodło. Nigdy nie zdażyło się nawet że nie chciał odpalić. Zima odpala zawsze od pierwszego starzała. Na pewno ma na to wpływ silnik tzn. 1.6 114 km od nissana. Znam ludzi którzy mają 1.2 tce i są problemy (to samo 1,5 dci). Miałem różne auta (kilkanaście) ale ten jest totalnie bezawaryjny.
~Gość
SUV Facelifting 1.6 16V 105KM 77kW
Falowanie silnika na zimnym silniku ASO nie potrafiło sobie z tą usterką poradzić, ciężko działające wspomaganie raz działało dobrze raz jakby w ogóle wspomagania nie było. Fatalna skrzynia biegi bardzo ciężko wchodziły w aso stwierdzili że dacie tak mają tragedia.
~Qpers
SUV Facelifting 1.6 16V LPG 105KM 77kW
Ciągłe i nieustające problemy, co gorsza wielu z nich serwis nie potrafi lub nie chce naprawić. W serwisach Renault obowiązuje jedna zasada - "koła się kręcą więc o co panu chodzi"
~xyz
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
mam pełną dokumentację od poprzedniego właściciela - nic nie było robione poza oczywistymi wymianami eksploatacyjnymi
~RSz
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Na razie nic, co może unieruchomić auto w drodze... Ale to kwestia czasu. Nieprzypadkowo dacia jest na końcu listy niezawodnych marek.
~Andrzej
SUV Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Przekładnia kierownicy do regeneracji koszt w ASO (mam wycenę ok. 3000). Również po gwarancji.
~Dusterro
SUV Facelifting 1.5 dCi 109KM 80kW
Za krótko mam auto. Zakładam, że samochód jest prosty w budowie. Nie ma co się psuć, a naprawy tanie.
~moncisz
SUV Facelifting 1.6 16V LPG 105KM 77kW
Po przejechaniu 36 tys. nie było żadnych poważnych awarii. Póki co jest po prostu dobrze.
Dacia Duster I SUV Facelifting