Lista ocen Dacia Duster I SUV Facelifting (43) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zly_wilk
SUV Facelifting 1.5 dCi (Euro 6) 90KM 66kW
Wystarczająco dużo przestrzeni. Fotele są wygodne. Zwłaszcza na tylnej kanapie jest szerzej i więcej miejsca niż w oplu. Obawiałem się, że bagażnik o pojemności 475 l będzie za mały dla mojej dużej rodziny (zawsze miałem samochody z bagażnikami ok 500 l), tymczasem wakacyjne bagaże całej rodziny zmieściły się bezproblemowo (pod tylną półką) i jeszcze zostało trochę miejsca. To było miłe zaskoczenie na plus. Jednakże osoby planujące zakup SUV-a...
~Andrzej
SUV Facelifting 1.5 dCi 109KM 80kW
Mam 197 cm wzrostu, i bez problemu mieszczę się w aucie. Nad głową mam jeszcze ok 3 cm wolnej przestrzeni. Z tyłu też mogę siedzieć podczas bardzo długiej trasy. Miejsce za kierownicą jest super komfortowe, siedzi się dosłownie jak na wygodnym krześle - robiłem autem trasy po 1000 km bez większych przerw i nie czułem absolutnie żadnego zmęczenia - dla porównania w Audi A6 po 10 godzinach jazdy miewałem skurcze nóg...
~mario
SUV Facelifting 1.6 16V 105KM 77kW
Nie jestem wysoki więc tutaj bez problemu. Na pewno więcej miejsca niż w poprzednim aucie. Żona bez problemu jest w stanie przejść na swoje miejsce na tylnej kanapie przez "drzwi syna". Nie trzeba tego robić na czworaka. Zapinając dziecko w foteliku nie trzeba się aż tak bardzo zginać.
~edek
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Mam 185 cm i jest w porządku- fotel kierowcy regulowany, kierownica niestety tylko góra-dół. Fotele miękkie i wygodne - słabe trzymanie boczne, ale na długiej trasie plecy nie bolą. Na tylnej kanapie pewnie nie założę nogi na nogę ale miejsca jest wystarczająco.
~Kamil
SUV Facelifting 1.6 16V 105KM 77kW
Ilość miejsca zapewnia wygodną podróż dla czterech osób o normalnych parametrach. Z tyłu miejsca zdecydowanie więcej niż w moim poprzednim samochodzie (Octavia I kombi) Bagażnik bez szału (szczególnie w wersji 4x4), dość płytki, ale trochę można zapakować.
~Andrzej
SUV Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Dla rodziny 4 osobowej, dla której kupiłem Dacię przestrzeni jest naprawdę sporo. Nikt nie nigdy nie narzekał. Sam mam 175 cm i do dachu jeszcze sporo miejsca. Nawet po podniesieniu siedzenia na maksa. Bagażnik jest ogromny.
~Henryk Kwasiżur
SUV Facelifting 1.5 dCi 109KM 80kW
Miejsca jest w cholere, wiadomo, że jest to mniejsze niż duże kombi (jak pug 406) ale zapakować się to nie problem. Spory bagażnik 475l. Z tyłu woziłem dwie dorosłe osoby, było im bardzo wygodnie i nie narzekały na miejsce na nogi.
~Rafał
SUV Facelifting 1.6 16V 105KM 77kW
Pełno miejsca, przewóz na full i jeszcze miejsca zostanie. Nad głową także jest pełno przestrzeni. Nawet z położoną kanapą i siedzeniami kierowca + pasażer można wygodnie pospać. Tak, naprawdę pospać.
~RSz
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Jak udało się producentowi do tak dużego auta włożyć tak małe wnętrze...? Miejsce dla kierowcy raczej przeciętne. Spokojnie zmieści się człowiek do 200 cm, ale o wygodzie można zapomnieć.
Dziennik kosztów dla Dacia Duster I SUV Facelifting
6,8
9,5
10,2
~Dusterro
SUV Facelifting 1.5 dCi 109KM 80kW
Fajne auto rodzinne. Praktyczny bagażnik, który można załadować po dach. Mieszczą się 3 foteliki z tyłu (wprawdzie muszą być przypięte na pasy a nie isofix), co jest niespotykane w SUVach i crossoverach!
Dacia Duster I SUV Facelifting