Lista ocen Dacia Duster I SUV Facelifting (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zly_wilk
SUV Facelifting 1.5 dCi (Euro 6) 90KM 66kW
Widoczność z przodu jest OK. Tylna szyba jest nieco za mała i nieco za wysoko. Parkowanie tyłem wymaga większej ostrożności, niż w oplu kombi, w którym przez tylną szybę widać było prawie wszystko. W Dusterze przydałaby się kamera cofania - pewnie ją zamontuję. Boczne lusterka zmniejszają widok, przez co samochody jadące z tyłu wydają się być dalej niż w rzeczywistości, niemniej dzięki temu martwe pole jest mniejsze.
~Andrzej
SUV Facelifting 1.5 dCi 109KM 80kW
Z racji iż pozycja za kierownicą jest bardzo wysoka widoczność jest na najwyższym poziomie. Przód - super, Boki super, tył też dobrze, ale w sumie mam czujnik parkowania więc bardzo często mi pomaga w ciasnych miejscach. Generalnie jadąc Dusterem mamy bardzo konkretny obraz tego co dzieję się na drodze. Wcześniej jeździłem autami Audi, BMW, Ford i Opel i tam było gorzej, lub podobnie
~edek
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Do przodu świetnie - siedzi się wysoko co najmniej 40 cm wyżej niż w osobówce - po oczach nie świecą tak bardzo światła aut nadjeżdżających z naprzeciwka - jeśli chodzi o manewrowanie do tyłu to chyba niema idealnych samochodów - tu jest dobrze
~aslawniak
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Duży plus tego samochodu to genialna widoczność. Duże szyby, wysoka pozycja za kierownicą, spora dodatkowa szybka między słupkiem C i D. Brawo Dacia (w zasadzie to Renaul).
~Andrzej
SUV Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Widoczność bardzo dobra. Mam regulację góra-dół więc siedzę po sufitem. Fajna sprawa. Widać kawał drogi co poprawia bezpieczeństwo. Przy parkowaniu tyłem tez jest dobrze.
~Tadeusz
SUV Facelifting 1.2 TCe (Euro 6) 125KM 92kW
w srodku siedzi sie wygodnie mam wersje Prestige siedzenia ze skory syntetycznej.auto wysokie widocznosc bardzo dobra z cofaniem nie mam problemu sa czujniki i kamera
~zaj
SUV Facelifting 1.6 16V LPG 105KM 77kW
Podwyższony poziom siedzenia pozwala na bardzo dobrą widoczność praktycznie we wszystkich kierunkach. Nie zauważyłam dyskomfortu z powodu ograniczonego pola widoczności.
~Kamil
SUV Facelifting 1.6 16V 105KM 77kW
Widoczność dobra we wszystkich kierunkach. Lusterka boczne dość duże, ale w sytuacji kiedy siedzi się bliżej kierownicy to część prawego lusterka jest niewidoczna.
~Robert
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Do przodu i na boki dobrze. Do tylu trochę gorzej, ale w sumie niczym nie odbiega od konkurencji. Następnym razem kupię kamerę cofania.
~Łukasz
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach. Trochę wyższe lusterka byłyby wskazane, tak żeby było widać koła tylne. Poza tym ok.
Dacia Duster I SUV Facelifting