Lista ocen Dacia Duster I SUV Facelifting (51) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tommybuilder
SUV Facelifting 1.2 TCe (Euro 6) 125KM 92kW
Spełnia oczekiwania. Gdyby nie slaba widoczność dla kierowców wzrostu180cm+ i miękkie fotele, które wymuszają zachowawcza jazdę w zakrętach to dla mnie byłoby auto po prostu wystarczające. Silnik 1.2 TCe to chyba najfajniejszy po dużym prześwicie element tego auta.
~maciej_kitowski
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Autko ogólnie spoko, na krótkie trasy miejskie, powyżej 90km/h nic nie słychać w aucie, tempomat przy 130-140km/h delikatnie szarpie a przy wzniesieniach zwalnia, nie daje rady, auto nizby duze ale bagażnik mógłby byc ciut wiekszy, ogólnie stosunek jakość/cena na plus!
~Henryk Kwasiżur
SUV Facelifting 1.5 dCi 109KM 80kW
Jak za taką cenę, uważam że to bardzo dobre auto. Nie brałem napędu 4x4 bo mi nie jest niezbędny, poza tym mam topową wersję i już doposażyłem o kilka praktycznych akcesoriów. Dopiero 4000km więc to dosyć wczesna recenzja, jednak już mogę wymienić plusy i minusy (tych jest mało).
~bwydro
SUV Facelifting 1.2 TCe 125KM 92kW
Jak na auto za nieco ponad 60 000 PLN jest świetnie, nawigacja, klimatyzacja, elektryka. Dużo miejsca z przodu i z tyłu, bagażnik słusznych rozmiarów (chociaż w Scenicu miałem trochę większy). Dobre właściwości jezdne. Polecam przed zakupem obejrzeć wideo recenzję na YT.
~Piotr
SUV Facelifting 1.2 TCe (Euro 6) 125KM 92kW
Samochód Ok, silnik bardzo fajny, moment obrotowy bajka, nic dodać nic ująć, spalanie ok 8,3 l. Moc silnika zaskakuje bardzo pozytywnie, zwłaszcza przyspieszenie przy wyprzedzaniu lub jeździe pod górę. Polecam, zwłaszcza z tym silnikiem.
~zaj
SUV Facelifting 1.6 16V LPG 105KM 77kW
Po roku jazdy jestem pozytywnie zaskoczona nowym Dusterem. To auto w swojej cenie nie ma praktycznie konkurencji. Świetne zawieszenie, fabryczne LPG i użytkowanie tego auta to przyjemność połączona z sensownym nakładem kosztów. Polecam!
~Tadeusz
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Proste auto dla prostego człowieka. Nie mam czasu ani ochoty na szlajanie się po warsztatach, elektrykach, serwisach i innych fachmanach więc wybrałem dacię. Tyle w temacie dustera. Kto go ma wie o czym mówię ;-)
~edek
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Przed zakupem wiele się naszukałem w internecie - informacji mało, mam nadzieję , że komuś rozjaśnię w głowie. Za te pieniądze nie kupi się auta z ponad 20 centymetrowym prześwitem i całkiem niezłym wyposażeniem
~Arek
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Auto całkowicie przewidywalne. Żadnych niespodzianek. Wygląd nieco wieśniacki ale na codzień sprawdza się. Często jeżdżę po bezdrożach i lepszego auta nie ma. Proste trwałe i tanie zawieszenie.
Dziennik kosztów dla Dacia Duster I SUV Facelifting
6,8
9,5
10,2
~Darkal
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Duster to bardzo przyjemne w użytkowaniu auto. Używane na codzień jak rodzinne bardzo dobrze się spisuje ze względu na duży bagażnik, dużo miejsca z tyłu i niewysoką cenę.
Dacia Duster I SUV Facelifting