Lista ocen Dacia Duster I SUV 1.6 16V 105KM 77kW 2010-2013 (36) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzegzal@poczta.onet.pl
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Ogólnie oceniam na dobrze+, z przodu dużo miejsca, z tyłu pasażerowie dotąd też nie mieli powodów do narzekań dużo miejsca nad głową, Przy wysiadaniu zaskakuje wysokość, z której trzeba się ewakuować - niższe osoby po prost zeskakują.(teraz w astrze czuję się jakbym siedział na podłodze).
~Marek
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Dla mnie zdecydowanie wystarczająca ilość miejsca dla kierowcy i pasażera. Ponadprzeciętna wielkość bagażnika, który ma możliwość jeszcze znacznego powiekszenia(zastępując koło przez zestaw naprawczy). Mamy wtedy do dyspozycji 2-gi bagażnik pod podłoga.
~pawgrzyb
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Dla osób powyżej 190cm auto musi mieć regulację wysokości fotela kierowcy - inaczej siedzisz za wysoko. Za mną wiele miejsca nie ma. Dla 4 osób miejsca jest wystarczająco. Z zewnątrz auto sprawia wrażenie bardziej przestronnego.
~akseltychy
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
dużo i szeroko, czego chcieć więcej,z tyłu można w berka biegać ;) bagażnik pakowny w wersji 2x4 dlatego taką wybrałem, w wersji 4x4 jest bieda.... u mnie bez problemu mieści się gondola z kółkami + spacerówka,w 4x4 nie ma na to szans
~pms67@gazeta.pl
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Na długość i szerokość, bardzo dobrze. Podróżowałem w 5 dorosłych osób i nikt się nie skarżył, miejsca na nogi na tylnej kanapie dużo, za sprawą dość wysokiej kanapy, i cieńszych oparć foteli, pomimo zabudowanych bocznych airbagów.
~urzytkownik
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Dużo miejsca, brakuje jedynie wygodnego oparcia dla lewej nogi kierowcy podczas jazdy. Ten który jest wyprofilowany jest mały i niewygodny. Podczas długiej trasy nogę trzeba dla wygody wkładać pod pedały
~Tomasz
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
W porównaniu do wielu innych samochodów wydaje się nieco ciasny. Niby duża bryła samochodu, a miejsca zbyt wiele niema - choć z drugiej strony do narzekanie też powodów nie ma..
~Paweł
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Bez zarzutu przy czterech osobach w aucie. Ewentualna piąta, siedząca pośrodku, już ma nieco gorzej - ale od komfortowych podróży w dużym gronie są inne auta.
~Andrzej Wilk
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Miejsce dla 4-ech osob kazda ze sporym bagazem jest zapewnione, nie wspomne o wielu zakamarkach na butelki ,znajduje tam wiele smieci (gdy jade z dziecmi)
~BODY2012
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
przestrzen za kierownica dla mnie jest ok mam 178 osoba z boku tez siedzi bez problemu a tył tez niczego sobie osobowki sie chowaja jest ok
Dacia Duster I SUV