Lista ocen Dacia Logan I MCV (32) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GrzesiekW
MCV 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Jak na razie na szczęście nic. Wtryskiwacze LPG przy 10tys km padły, ale one także były fabrycznie wadliwe i objęte akcją serwisową. Wymienili mi wszystkie w serwisie bez żadnych dodatkowych kosztów. Od tej pory wszystko jest OK. Z perspektywy czasu, jedyne co inaczej bym zrobił to kupił bym to autko z silnikiem benzynowym a LPG założył sam w dobrym warsztacie. To tylko w związku z tym, że fabryczne Landi Renzo montowane w Daciach są...
~naiwny
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
zepsuły się -przekładnia kierownicy (3000km) -przewód do spryskiwacza tylnej szyby -korozja (mocowanie tylnych amortyzatorów, rynienki dachowe, pas przedni, komora grodziowa, wlew paliwa) -plamy od wewnątrz na podsufitce -terkotanie skrzyni biegów na biegu jałowym -złe wskazania pomiaru paliwa, nie pokazuje pełnego baku przy nalaniu nawet pod korek -przepustnica fatalnie działająca
~Miro
MCV 1.6 105KM 77kW
290 000 km Awaria czujnika tem. powietrza ! NIKT nie mogl zlokalizowac tej awarii ! Nawet serwis Renault !!! Dopiero dzieki forum dacia, dowiedzialem sie , ze jest taki czujnik i sam go wymienilem. Koszt 35 zl i 30 sek. pracy ! Objawy : nie pali na zimnym silnku ! Inna usterka, to padlo sprzeglo po 280 000 km Ale to chyba normalne.
~maxxx
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Pływające obroty w nowym fabrycznie aucie. Podobno to NORMA. Mam to na piśmie. A najlepsze, że sami o tym nie wiedzieli i wymieniali po kolei część, aż napisali do Francji hahaha;))) Tacy z nich "fachowcy". WSTYD!
~wosiu160@wp.pl
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Od dłuższego czasu zmagałem się z serwisem by coś konkretnie naprawili lub wymienili. Po kolejnej wizycie w koncu wymieniono przekładnię kierowniczą, potem regulator napięcia WTRYSKÓW BODAJŻE
~wallenrod
MCV 1.6 105KM 77kW
Wysprzęgliki hydrauliczne w renówkowatych nie słyną z niezawodności. Na drodze nie stanął, ale nagły, na szczęscie chwilowy, zanik sprzęgła to nic fajnego.
~gorolik
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
też wystąpiły na gwarancji 1. wymiana przekładni kierownicy 2. korozja w nadoklach tylnych 3. korozja pod listwami drzwi bagażnika 2x 4. wymiana podsufitki
~Endymion
MCV 1.4 MPI 75KM 55kW
Nigdy mnie nie zawiódł, i mam nadzieję że tak zostanie. Na pocieszenie mam fakt że większość części to podzespoły z Renault Clio , Megane i Kangoo
~goroll
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
korozja mój nawet po 8 miesiącach miał poprawki antykorozyjne, do tej pory jeszcze dwa razy naprawiano, kiepski lakier miękki
Dziennik kosztów dla Dacia Logan I MCV
8,6
9,5
~ m.jaeckel@interia.pl
MCV 1.6 105KM 77kW
Rocznik 2009,105KM V16,klima,7-dmio osob,przejechane 67000 km i NIC sie nie zepsulo. Takie sa te DACKI :)
Dacia Logan I MCV