Dacia Logan I MCV - Oceń swoje auto

Oceny Dacia Logan I MCV

2% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 21.11.2007 18:09:43 przez

Mimo, że to Dacia jest to dobre auto. Bałem się przy zakupie pierwszego egzemplarza ale zaryzykowałem. Zdecydowałem się wymienić model na mocniejszy ze względu na to, że auto służy mi do pracy i sporo wożę na długie dystanse, często z przyczepą. A słabsza wersja nie dawała rady. Za podobne Doblo zapłaciłbym ok. 60 tys. zł. Wybrałem Dacię bo nie chciałem bawić się w leasingi i kredyty. Plusy to komfortowa, niemęcząca jazda, dużo przestrzeni przy pięciu pasażerach, niskie koszty utrzymania. Poprawiłbym siedzenia. To moja druga Dacia Logan MCV, poprzednia nie dawała rady pod górę przy pełnym załadunku (dwójka, gaz w podłodze, niecałe 40 km/h.) nie wspominając o jeździe z przyczepą. Ta już daje :). Poprzednią przejechałem niecałe 50 tys. km. - bezusterkowo.

dodano 24.05.2012 13:56:52 przez

Doskonałe auto - mając na uwadze cenę nabycia do walorów użytkowania perfekt - atuty - niskie zużycie paliwa; niezawodność - przejechałem ponad 80.000 km i się nie zawiodłem, nie zapeszając życzę sobie kolejnych 200.000 km w takim standardzie. Oczywiście "przesiadka z lepszego auta pod względem wrażenia wykonania była przez pierwsze 2 tygodnie trudna" ale ratę leasingową płacę o 1/4 mniejszą a koszty utrzymania mam o 40-50% niższe.

dodano 14.10.2008 12:13:40 przez

hmm... to auto jak na swoją cenę jest bardzo dobre. Ja te samochody używam jako samochód roboczy dla pracowników i jest zadowolony. W tym aucie nie ma się poprostu co zepsuc. No i myślę, że ten samochód dosyc dobrze spasowany. A co do ocen np. silnika, układu jezdnego to ja mogę napisac samochód ten ma byc z założenia prosty i tani więc nie można chciec za dużo. Podsumowując samochód jest wart wydania tych 45 tys. co zapłaciłem.

dodano 04.10.2009 00:58:24 przez

Dostałem dacie od kolegi jako auto zastępczena na czas naprawy własnego samochodu-po wypadku nie z mojej winy). Prywatnie mam merecedsa W124 rocznik 1990 300d turbo.To co dzieli dacie z moim pełnoletnim mesiem to prawdziwa przepaść. Na niekorzyść daci oczywiście.. Po tygodniu jazdy tym czymś zastanawiam sie dla kogo robi sie takie namiastki samochodu.Wrażenie ogólne jest takie ,ze auto jest 1norazowe ... taniość i badziewie

dodano 06.05.2007 21:05:11 przez

Duże funkcjonalne auto, dające trochę przyjemności z jazdy. Bagażnik 700 litrów, gwarancja 3 lata, obniżone koszty przeglądów. Mi się stylistyka podoba, ale to rzecz gustu. Jedzie się po prostu wygodnie bez luksusów. Bardzo pozytywne zaskoczenie, co te auto oferuje. Z zewnątrz tego nie widać, ale w środku można się dobrze poczuć. Plastiki są jakości podobnej do tych w autach segmentu A+ i dostawczych.

dodano 26.08.2011 17:10:54 przez

Doskonale, dlatego, że za tą cenę, jeśli samochód nie ulega awarii, trudno znaleźć coś równie dużego, wyposażonego i niedrogiego w eksploatacji. Mówię oczywiście o nowym pojeździe. Podobno części są bardzo tanie.. LEJCIE PB98 !!!, mniej pali więc koszt benzyny jest podobny, ale za to lżej odpala w zimie i kultura pracy silnika jest lepsza. na pewno wyjdzie na zdrowie.

dodano 09.11.2012 11:41:56 przez

Wiele juz na ten temat pisano.Ja mam bardzo pozytywne zdanie o Daci. Jest to nasz kolejny samochod i polubilismy go odrazu.Mozna Dacie Logan MCV uzywac jako malego kampingu.Po zdemontowaniu tylnych siedzen(dziecinnie proste)uzyskujemy przestrzen do spania.Do tego bagaznik na dach,lub na tylny chak (poj.300dm) i mamy juz fajny wlasny kamping!!!Wyprobowane!!!

dodano 22.07.2010 17:49:17 przez

W sumie jestem zadowolony z samochodu. Na początku zapalała się kontrolka OEBD - problem ten został usunięty po wizycie na serwisie i wymianie kółka od alternatora. Tak a propos - serwis zupełnie w porządku. Poza tym bez najmniejszego zarzutu. Duży, praktyczny samochód w dobrej cenie i na dodatek z gwarancją na 3 lata

dodano 01.08.2010 23:03:15 przez

Doskonały samochód dla rodzin - zwłaszcza wersja 7 osobowa z silnikiem Diesla. Pozwala przejechać 100 Km za lekko ponad 20 zł. Polecam dokupienie powerboxa podnoszącego moc do 85 km do tej wersji , cena około 350 zł na ebay, działa rewelacyjnie montaż ok. 7 min - sprawdzone

dodano 27.01.2013 07:23:55 przez

Autko naprawdę świetne, bezawaryjne ( jeśli się o nie dba ) , przestronne, może trochę głośne, ale czasy dobrze wyciszonych samochodów w tej klasie chyba minęły bezpowrotnie. Szkoda, że muszę sprzedać( potrzebne większe), następny właściciel na pewno będzie zadowolony.

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Rocznik: 2014. Przebieg: 200 km. Silnik: 1.8 140KM, benzynowy.

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 651 km. Silnik: 1.4 140KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Dacia Logan, oglądali także

Dowiedz się więcej o Dacia Logan

Przeczytaj o Dacia Logan

Dacia Logan MCV - tania i praktyczna
Dacia Logan MCV - tania i praktyczna Kiedy potrzebne jest funkcjonalne i pojemne kombi za niewielkie pieniądze, Dacia Logan MCV okazuje się bezkonkurencyjna. Bazowy wariant Access kosztuje 33 900 zł. Za 51 900 złotych kupimy najlepiej wyposażoną wersję Laureate z bardzo oszczędnym turbodieslem 1.5 dCi.

Dacia Logan - zobacz filmy

[PL] Dacia Logan MCV 1.5 dCi 90 KM, 2013 - test AutoCentrum.pl
[PL] Dacia Logan MCV 1.5 dCi 90 KM, 2013 - test AutoCentrum.pl Dacia Logan to z pewnością pole bitwy kompromisów i oszczędności. Na szczęście zwycięsko z tej batalii wychodzi klient, gdyż otrzymuje funkcjonalne i przyzwoicie wykonane auto w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do oglądania!
Dacia Logan MCV 1.5 dCi 90 KM - Test Dwumetrowca
Dacia Logan MCV 1.5 dCi 90 KM - Test Dwumetrowca Oto pominięty przypadkiem podczas montażu pełnego testu Dacii Logan MCV 1.5 dCi 90 KM (link niżej) nasz tradycyjny "Test Dwumetrowca". Bardzo przepraszamy za przeoczenie, nadrabiamy zaległości :) Zapraszamy do oglądania!

Dacia Logan I MCV 65