Oceny Dacia Logan I Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW 2004-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Dacia Logan I Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW 2004-2010

~Piotr
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Jeśli ktoś ma auto z innej marki najczęściej wypierdzianego parcha od niemca to daje niską ocene i ma kompleksy,bo nie stać go na nowe auto.Jeśli chodzi o logana to auto to zaskakuje solidnością i ekonomicznością.Od nowości wymieniłem 5 razy olej,2klocki i 1 łożysko i żarówki od świateł mijania.Myśle,że jak na auto za taką cenę to niezły wynik,którego nie powstydziłaby sie toyota!:-) To auto jest tańsze,bo produkowane jestw rumunii i dlatego...
3,6
~Mark
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Uzywalem przez 14 lat od nowosci. Zalety: duzo miejsca, duzy bagaznik, bardzo dobrze trzyma sie drogi, nieduze spalanie. Wady: niechlujnie zmontowana, uciazliwe awarie tylnych lamp, brakuje mocy w jezdzie pod gore, ale najwieksza wada okazala sie skrzynia biegow, ktora rozleciala sie w trasie przy 166tys km. Wg mnie o wiele za wczesnie i to dyskwalifikuje w moich oczach wszystkie inne samochody tej marki.
2,9
~Mateusz
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Auto jest strasznie tandetne, biednie wyposażone, powolne ,dużo pali, jest głośne, koroduje i prowadzi się jak taczka. Zakup takiego auta nowego w salonie miał jak najbardziej sens, ale jako auto używane jest absolutnie beznadziejne, konkurencyjne marki są pod każdym względem lepsze od tego auta. Nie mogę powiedzieć jak jest z awaryjnością bo przy przebiegu 47 tysięcy kilometrów byłby to nieśmieszny żart gdyby zaczęło się sypać.
2,1
~Annicz
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Liche auto, kiedyś narzekano na Lanosy ze takdeta, a Lanos przy Loganie to maybach. Auto mega tandetne w kazdej kwestii. Czuc, mocno czuc ze to dacia. Lakier zlazi z auta, gnije, jest glosne... ogolnie lepiej kupic uzywane markowe auto niz nowego logana
~ouragan
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Byłem jednym z pierwszych w Polsce, który kupił Dacie Logan. Po 70 tyś wstawiłem LPG Landi Renzo. Z braku klimy wstawiłem szyberdach. Sprzedałem go przy 190 kkm ale dalej jest w mojej rodzinie. Jak go kupiłem to ludzie śmiali się na stacjach benzynowych. Po 10 latach ja śmieję się z nich. Zwiedziłem nim pół Europy (w 5 dorosłych osób byłem nad Adriatykiem i w Alpach Włoskich). Najważniejsze zalety: duży, tani, totalnie niezawodny.
~HAL9000
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Bardzo przyjemne auto, prowadzi się pewnie i komfortowo. Miejsca bardzo dużo i duży bagażnik. Wystrój-rzecz gustu a o tym się nie mówi. Mogę polecić każdemu kto potrzebuje auta do jazdy, a nie podniesienia swojej pozycji społecznej np. 25 letnim Volkswagenem.
Dziennik kosztów dla Dacia Logan I Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
8,9
3,2
~kratylos
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
przez 6 lat auto dawalo rade za nowe zaplacilem 32.500 i bez wiekszych problemow - rocznei na serwis aso wydalwalem srednio 500-600zl dowiozlo mnie do przebiegu 92.000 gdyby nie korozja turlal bym sie loganem dalej
4,1
~paolo
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Niesamowite autko! Polecam wszystkim, którzy potrzebują taniego samochodu do codziennej eksploatacji, a nie do szpanowania. On po prostu ma jeździć i to bez zarzutu robi. Kupiłem z drugiej ręki, przejechałem 25 tys. km. Rewelacyjny układ jezdny, w sam raz na nasze drogi. Do niektórych rozwiązań trzeba się przyzwyczaić, ale to jak z każdym samochodem. W sam raz dla czteroosobowej rodziny. Kupiłbym raz jeszcze - ale tym razem może w wersji MCV i...
~ralfi
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
nie obawiajcie sie kupna,najlepiej wezcie nowy lub z pewnego zrudla.Co nowe to nowe,ja juz mialem dosyc badziewia z zachodu z przebiegem 10000tys km w idealnym stanie od kobiety niepalacej,takich cudow nie ma!!!!
4,1
~Jacek
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Autko godne polecenia jeżeli ktoś lubi prostotę i niezawodność , funkcjonalne ,pakowne , bagażnik ogromny ,instalację gazowa założyłem IV generacji polską ,zrobiłem na niej ok 20 tys jest bez zarzutu , trzeba tylko wymieniać filtr za 20zł i to wszystko, nie traci na mocy , nie widzę żadnej różnicy w osiągach tylko w portfelu...
Dacia Logan I Sedan