Ocena kierowcy - Dacia Sandero I Hatchback 5d

Dracco, 13 lat temu
Silnik 1.6 MPI 87KM 64kW
Rok produkcji 2010
Dacia Sandero I Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW 2008-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Zawieszenie jest szczególnie elementem który naprawdę daje duże zadowolenie, silnik 1.6 /87 KM , wystarczający i prosty i to jest też jego zaleta .Widoczność dobra . Z bezpieczeństwem - to już sprawa raczej przeznaczenia , a nie poduszek powietrz., czy testów zderzeniowych !
OK
Po co wybrzydzać ! Jeszcze do niedawna Polonez był czymś dobrym , Golf autem kultowym ,do Audi 6 , tylko się wzdychało ! No i co ? Właściwie wszystko już jest osiągalne dziś mamy wszystko wdość bliskim zasięgu , (jak ktoś się uprze ).A Dacia Sandero -..? to o co kto wybierze , jego sprawa , i żaden wstyd czy kłopot.Dzisiaj już nie produkuje się w Europie chłamu .Więc opinia o Daciach , jest z epoki Ceausescu .Jeśli -chcesz mieć w miarę dobre i tanie auto bez wodotrysków -to właśnie Dacia .A jeżeli kogoś ciśnie z jakiś tam względów to może być nawet Maybach ,- co kto sobie życzy ! Samochód jest do jeżdżenia ,a nie zwierciadłem duszy !Ale cokolwiek nie powie się , to i tak zawsze znajdzie się ktoś kto stwierdzi inaczej .( Gdzie dwóch polaków tam zawsze trzy opinie !)
Działa bezproblemowo.
Jak na nasze wspaniałe dziurawe drogi , jest b. dobry
Jak na haecbaka b. dobra .
No to fakt , jest przeciętnie , ale poprawnie.
Po prostu dobra .
Jest wystarczająca jak na 4-5 osób , całkiem sporo miejsca
Jest przeciętnie , choć powyżej setki robi się troche głośniej
Brałem pod uwagę większe spalanie ,więc zainstalowałem instalację LPG.Za ok. dwa lata zwróci się. Ogólnie ( to moja ocena ,więc niech każdy sądzi w/g siebie ) , ale myślę ,że można za rozsądną cenę w miarę ekonomicznie i wygodnie jeżdzić ,i nie narzekać. A wybór maki i modelu to sprawa gustu , prestiżu , pieniędzy upodobania, poczucia estetyki , temperamentu, tzw. szpanu itp.każdy z nas ma swoje priorytety. Dla mnie Dacia Sandero Arctica z klimatyzacja, to prosty i dosyć optymalny wybór.
Bardzo dobra relacja !
Jest OK