Ocena kierowcy - Daewoo Espero

malinowskimaciej@wp.pl, 20 lat temu
Silnik 2.0 i 105KM 77kW
Rok produkcji 1995
Daewoo Espero 2.0 i 105KM 77kW 1990-2000 - Oceń swoje auto
jak na tak niską cenę jestem zadowolony nieprzeciętny samochód z pięknym wypozarzeniem, bez zainteresowania ze srony złodzieji
jedne z najlepszych silników oplowskich, długo się nagrzewa, dużo spala,jak na swój przebieg bardzo ładnie chodzi dość cichy
trzeba się przyzwyczić do dzwigni biegów (jej skoku) troszkę denerwuje mnie jedynka
b. dobrze zawraca jak na swoją długość, nie mam zastrzerzeń oprócz stuków, sprężyny wcześniej skrócone,jazda komfortowa, ale buja trochę,przeguby do wymiany po 150 tys.to podobno norma
przód idealnie do tyłu trzeba się przyzwyczaić, bardzo dobre lusterka boczne ogrzewane i elektrycznie regulowne, nie chodliwe( złodzieje się nimi nie intresują)
piękna rzecz: płynna regulacja szybkości wycieraczek (tych przerywanych ) nie spotkałem się z tym w innych samochodach minus za nieskładane siedzenia i lusterka i światła b. kiepskie i złą konstrukcje nadmuchu na szyby boczne, wymienić żarówki w halogenach i reflektorach z pełną opcją to jest sztuka albo katorga
bez klimy nie jeżdzić
duża i wygodna fura
gdyby nie lusterka świszczące i trzeszcząca tapicerka i fotel pasażera dałbym 5+
dużo spala dość niskie ceny części zamiennych w hurtowni
j.w.
plastiki pękające imobilajzer czasami przeszkadzający w zapalaniu,cetrane zamki lubią zawodzić
alternator po 150 tys. przeguby, teleskopy, skrzynia oplowskie zepsucia mechanizm + dźwignia zmiany biegów
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero 2.0 i 105KM 77kW
12,0