Ocena kierowcy - Daewoo Espero

Kuba dESPEROl, 17 lat temu
Silnik 2.0 i 105KM 77kW
Rok produkcji 1995
Daewoo Espero 2.0 i 105KM 77kW 1990-2000 - Oceń swoje auto
to moje drugie espero, niestety wcześniejsze sprzedałem bo dostałem służbowe(fabia - porażka motoryzacji, od nowości same pierdołowate usterki). Teraz mam automat 2,0 na pewno pojeżdze nim rok, potem zostanie w rodzinie a ja kupię sobie wersję ze skórzaną tapicerką.
:) silnik mimo, że nienajmłodszy to rewelacja, praca na 5+ tu nie mają się co równać moje dotychczasowe auta(fiesta, golf 2/3, fabia 1,4 służbowa). Jeździłem jednym espero niestety sprzedałem bo dostałem służbową fabię(fujjjjj), ale naszczęście udało mi się kupić ponownie esperaka 2,0 z automatem. Jestem zadowolony. No tylko to spalanie, ale kupując to auto wiedziałem na co się decyduję.
hmmmm to automat czterostopniowy, sprawdza się całkiem miło, nie ma tych osiągów co manual, ale z funkcją power idzie jak piorun, tylko benzyna wtedy się szybko kończy :)
wspomaganie, miłe prowadzenie w trasie i mieście
heh doskonała
rewelacja wszystko na swoim miejscu
klima rewelacja(wydajność) ogrzewanie tu trzeba usunąć fabryczną "wadę" i grzeje bardzo szybko
a kto nie siedział niech zasiądzie, zarówno z przodu jaki i z tyłu wystarczająco miejsca nawet dla 2metrowych kolosów
do 120 silnika nie słychać powyżej 120 silnika też nie słychać, bo słychać pęd powietrza(winne wielkie lusterka boczne), jednak nie trzeba podgłaśniać muzyczki, nawet przy 190(tsiii) jest OK
hmmmm zużycie paliwa to lepiej przemilczę szczególnie przy automacie :), naprawy zarówno w tym jak i poprzednim espero nie były potrzebne - trzeba tylko robić odpowiednie wymiany na czas.
ja obydwa auta sprowadziłem zza zachodniej granicy z opłatami poniżej 5tyś zł, co prawda naszukałem się auta takiego jak chciałem, w Polsce dwa miesiące poszukiwań i niestety same złomy.
gdyby działał centralny w przednich lewych byłoby 5, ale to mała usterka tylko nie chce mi się za nią zabrać :)
żadnych

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 105KM 77kW [l/100km]