Lista ocen Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 (118) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysio
Sedan 2.0 133KM 98kW
Z tym było troszkę problemów, chłodnica do wymiany, nagrzewnica także, wycieki płynu chłodniczego ale po uporaniu się z tym wszystkim mój klimatronik teraz działa super dlatego ocena dobra
~Luk44.PL
Sedan 2.0 133KM 98kW
Musiałem wymienić nagrzewnice jak bym wiedział ile to roboty to bym się nie brał za to, całą deskę rozdzielczą trzeba rozebrać jak jest klimatronic i wymieniany filtr pyłkowy to z niczym nie ma problemu
~wojti_ol@o2.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
całkiem szybko mozna osiągnąć ciepełko w środku w zime, mankamentem jest jednak klimatronik - brak możliwości zamknięcia środkowych nawiewów jest dosyc uciążliwy i powoduje zamrożenia barków i szyji ;-)
~luk44pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
nie mogłem ustawic średniej temp..na climatronicu w zimie albo był za chłodno albo za gorąco,i bardzo denerwowało mnie brak zamykania środkowych kratek nawiewu
~JacekM
Sedan 2.0 133KM 98kW
Nie ma się do czego przyczepić jedynie w zimie na rozmrożenie szyb trzeba troszkę poczekać ale w końcu to nie ford z drucikami grzejnymi w przedniej szybie - tam to są sekundy.
~btm
Sedan 2.0 133KM 98kW
klima - przy upalach powyzej 30C trzeba czekac kilka km na te 18C... na poczatku wieje za cieplo. dmuchawy ok, choc moze nieco za glosne, ale nie wyja jak w mondeo...
~Puhcio
Sedan 2.0 133KM 98kW
Wymiana chłodnicy klimatyzacji. Koszt 500 zł (chłodnica) + 200 zł (nabicie klimatyzacji) + 100 zł (wymiana). Klimatyzacja słabo chłodzi. Wymiana termostatu.
~mendofon@vp.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
w zimie i przy opadach stale zaparowane szyby, pomaga klima. Przeciętne ogrzewanie, może przez nieco niedogrzany śilnik. Klima wspaniała, latem jest jak w lodówce:)))
~Luigi Saladini
Sedan 2.0 133KM 98kW
Bez zarzutu. Dość szybko robi się ciepło po włączeniu ogrzewania i bardzo szybko robi się zimno po włączeniu klimy. Gdy paruje przednia szyba, włączam klimę i zaraz wszystko widać.
~grigori
Sedan 2.0 133KM 98kW
moglby sie troche szybciej grzac ale ogrzewanie jest bardzo wydajne, klimatyzacja dziala rewelacyjnie tak ze czlowiek nie klei sie do skorzanej tapicerki