Oceny Daewoo Nexia Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW 1994-1999

Daewoo Nexia Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW 1994-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Daewoo Nexia Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW 1994-1999

~Romi
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Nexię posiadam już od 6 lat ma przejechane 140tys/km w porównaniu z innymi moimi samochodami to kładzie je na łopatki pod względem niezawodności!!! W ciągu 6lat wydałem na naprawy około 1000zł nie mylić z przeglądami których pilnuję. W trasie pali 6l/100km. Raz na autostradzie Praskiej spaliła 5,6 średnią!!! Najszybciej jechałem nią 195km/h i to był max możliwości, chociaż fabrycznie ma 163km/h. Mam 26 lat i pedał w podłodze. Chodzi jak nowa i...
3,8
~RP
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Samochód jest niezawodny jeśli chodzi o silnik. Mój egzemplarz jest w bardzo dobrym stanie blacharskim mimo parkowania pod chmurką. Bardzo małe ślady korozji na tylnych błotnikach, wokół jednego z zamków i delikatnie na jednym progu zostały zabezpieczone i nie sprawiają problemów. Wiem, że inni tyle szczęścia nie mają i widziałem wiele dziurawych aut. Szkoda, że wnętrze jest tak słabe i blacha (w innych Nexiach niż moja ;) ).
~Henryk G z Gluszycy[ dolnośląskie]
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Ogolnie za swoją cenę Nexia to doskonały wybór. Za niewielkie pieniądze kupiłem nowy samochód z salonu który bezproblemowo jeździ już 12 lat i przejechał 175 000 km. Polecam ten samochód zwłaszcza przeciętnym polskim rodzinom[ tak jak moja] , które chcą mieć bezawaryjny, tani w utrzymaniu z oszczędnym silnikiem samochód.
3,7
~Janusz
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Dosyć dobry samochód za nieduże pieniądze. Jeśli komuś zależy na tym by mieć niezawodne auto, nie bardzo stare, i nie koniecznie piękność- to jest to bardzo trafny wybór. Stylistyka pozostawia trochę do życzenia. Ładny przód- jakby wyprzedził wnętrze i resztę bryły. Najbardziej niewymyślony fragment to boczny tylny słupek i szybka za tylnymi drzwiami (sedan). Silnik na razie bez zarzutu- no trochę zarzuca olejem ale przez 5 mies. jakoś nie...
3,3
~adamkar@poczta.onet.pl
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
bardzo drogie części i ich brak. Przy 60Tkm wymieniałem pasek rozrządu. Oryginalny z napisem Daewoo - 157 zł tego samego producenta bez napisu 57 zl. Nikt nie posiada aerometru ani danych na temat płynów chłodzących i hamulcowych więc zmieniają gdy jest 60 Tkm czy trzeba - nikt nie potarfi uzasadnić. Jedyne uzasadnienie - bo tak musi być. Cena 1/2 l oleju syntetycznego do skrzyni biegów 26 zł i trzba go wg zaleceń producenta zmieniać po 20...
~Draco
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Idealny samochód. Sprawny i nie zawodny. Jedynie pojawiające się drobne usterki mogą co najwyżej zdenerwować ale nie unieruchomią auta w szczerym polu. Przy zakupie trzeba bardzo uważać na korozje.
~ad.kubas@gmail.com
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Rewelacyjny wydatek nieduzej sumy pieniedzy na swietne autko. Jak to mowia: - Nexia: 4000 zl - Paliwo: 120 zl - Mina kierowcy golfa zostawionego na swiatlach: bezcenne Polecam!
3,7
~Marek. O
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
wygoda, przynajmniej jeśli chodzi o osoby do 180 cm wzrostu, duży bagażnik, fajny samochód
3,5
~urzytkownik z B - towa
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Narazie nie zawodzi, poza złużyciem eksploatacyjnym, zoro kłopotów. Drobiazgi wychwyciłem już na gwarancji.
2,9
~asc
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Całkiem sympatycznie się zbiera jak na 90 kucy. Równa praca, ładne odpalanie. (Silnik)
Daewoo Nexia Sedan