Lista ocen Daewoo Nubira II Kombi (34) - Ergonomia

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~C20LET
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Klawisze i bagietki są tam gdzie trzeba. Producent chciał umilić podróż pasażerom i wepchnął otwieraną tackę na kubki. Pomysł super, ale po umieszczeniu kubków nie da się sterować radiem i przy zmianie biegów (1,3,5) zawsze ją się puknie.
~Grzesiek
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Wszystko dokładnie tam gdzie sie tego spodziewasz. Przemyślane i dobrze ułożone. Szkoda że nie ma sterowania radiem z kierownicy. ja przylepiłem sobie pilota z tyłu przy kole kierownicy.
~EloRico
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Wszystko pod ręką i łatwe w obsłudze, ale jakość montażu nie powala, więc całość lubi sobie poskrzypieć, ale trudno mieć o to pretensje do 12-letniego samochodu, który nie był drogi nawet jako nowy.
~stanleypo
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
krótko mówiąc dobra. przełączniki świateł , kierunkowskazów, wycieraczek radio, nawiewy regulacja temperatury... wszystko pod ręką nie trzeba gimnastykowac sie by coś włączyc lub wyłączyć.
~Trupodzierzdzca
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
wszystko na miejscu, aż nudno, ale daję samochód znajomym i nie muszę tłumaczyć co gdzie jak? Najgorszy jaki pamiętam to Citroen CX ale to stare dzieje i inna klasa ( pojazdy rodem z filmów SF)
~Dariusz_JM
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
dla przeciętnego azjaty może bardzo dobra, ale dla rosłego europejczyka jest problem z wsiadaniem i wysiadaniem, również dla ludzi starszych. Auto jest dość niskie.
~Zbyszek Wrocław
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Trzeba tylko pamiętać, by zamykać szybę, gdy chcemy użyć spryskiwacza, bo inaczej wszystko, co zgarnie wycieraczka wlatuje do środka. Poza tym ok.
~Marti
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Wygodnie, mam 193 cm i można znaleźć pozycję komfortową. Wszystko pod ręką, dobrze widoczne i intuicyjnie sterowane,
~Jaro
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Wszystko na swoim miejscu i pod ręką:) Tylko te boki bagażnika z tyłu w kombi mogłyby być lepiej przemyślane..
~R. Z.
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
rozplanowanie jak w ocenie przeciętne, pojemnik na kubki z napojami porażka, ciągle sięgając po kawę coś przełączałem w radiu
Daewoo Nubira II Kombi