Lista ocen Daewoo Nubira II Kombi (44) - Całokształt

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zoh
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
jest to druga Nubira, pierwsza "I" z silnikiem 1,6 też nie narzekam, silnik w "II" bardzo dobry, dynamiczny; moze trochę pali za dużo, ale 1300 kg musi cos nieść.
~zuku
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Uważam że to dobre auto, tanie w eksploatacji,jak dbasz tak masz.Te osoby co psioczą na Daewoo, to albo nie miały takiego auta, albo kupiły zdezelowane sztuki
~C20LET
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
90% pewności, że samochód rano będzie stał przed domem, odpali i pojedzie bez problemów. Zaniedbany bywa niebezpieczny (hamulce, układ kierowniczy)
~Marcinoko
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
auto tanie niezle wyglada dobrze wyposazone czesci tez nie drogie puki co deawoo jmuz nie istnieje ja osobiscie auta tego wiecej bm nie kupil
~Trupodzierzdzca
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
ten samochód na rynku używanych to bardzo mała cena z bardzo dobrym wyposażeniem. Za takie pieniądze to ja mogę przeboleć naprawdę wiele. I nieraz bolało.
~EloRico
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Może mój egzemplarz był pechowy, ale nie mogę polecić modelu. Kupiona za 4 700 (utargowane z 5,5k), a włożyłem 4 200...
~R. Z.
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
dynamika , komfort podróży, widoczność są bardzo dobre, reszta kiepsko, dodam że jak na kombi to bardzo mały bagażnik,
~bukass@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
w sumie jest to tanie w eksploatacji auto, w miarę niezawodne, pojemne i trwałe. godne polecenia osobom nie dbającym o samochody :D
~nienawidzetegoauta
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Beznadziejny wielki kloc. Sprzedałem go za czapkę śliwek i myślę, że to był dobry interes.
~MarekMarek190
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Nubira to idealny samochód rodzinny jak i młodzieżowy o dużej mocy bo az 130km i to za małe pieniądze,..
Daewoo Nubira II Kombi