Lista ocen Daewoo Nubira II Sedan (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wert
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Poziom wykonania naprawdę jest dobry (mój egz. wyprodukowano w Korei). ZA tak małe pieniądze warto zainteresować się tym modelem Daewoo, natomiast pojawiające się ewentualne usterki można naprawić tanim kosztem. Elektronika silnika (ECU) nie jest skomplikowana natomiast ewentualne błędy (check) łatwo samemu odczytać. Przy dobrze założonym LPG sinik jest gazoodporny.
~Kamil
Sedan 2.0 i 16V CDX 126KM 93kW
Za tą cenę nie znajdzie się równie wygodnego ( układ wielowahaczowy, dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów ) dobrze wyposażonego ( elektryczne szyby, lusterka oraz podgrzewane, climatronic itd. ) i taniego auta.
~Q-ba
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Na początku wydawało mi się, że mam dobre, obszerne auto za przystępną cenę, po trzech latach zmieniłem zdanie co do jakości samochodu, a teraz po pięciu latach marzę o tym by się go pozbyć i dostać chociaż 12000 tys. zł....
~Andrzej tq
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Doskonała. Za 9 tys. mam auto z małym przebiegiem od 1wszego właściciela, z kompletem opon zimowych. Za 11 miałbym kombi z gazem, ale tyle kasy nie miałem :(
~Tobiasz
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
bardzo dobre wyposażenie za małe pieniądze. Szkoda tylko, że tak szybko spada jego wartość po 7 latach spadła o 80%
~Przemo2720
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Doskonale ! Za tą cenę mamy wygodne , dobrze wyposażone auto które dobrze reaguje na pedał gazu .
~Wan
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Ceny tych samochodów są niskie. Silniki niestety trochę dużo palą, za to koszta napraw są niskie
~kubik85
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
jak za ten rocznik tak mała kasa to jest dobrze. a i co ważne bardzo dużo krajowych serwisowanych samochodów
~Cichy1919
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Nie ma samochodu tak niezawodnego, wygodnego i dobrze wyposażonego w tak niskiej cenie!
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira II Sedan
10,2
~Jovanyc
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Za te pieniądze trudno będzie znaleźć podobne auto z tego samego rocznika (2000 r ok 6000-9000)
Daewoo Nubira II Sedan