Lista ocen Daihatsu Feroza Cabrio (25)

Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
Myślę, że to doskonały kompromis między małą terenówką, a autem do codziennej jazdy. Nigdy mnie nie zawiódł i nie był holowany ani wyciągany z błota itp...
3,7
~P.
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
Jak na małą terenówkę - jest OK. Mniej popularna, niż Vitara - stąd czasem problemy przy poszukiwaniu części. Dość ekonomiczne w utrzymaniu, ale drogie w naprawach. Trudno znaleźć mechanika, który ma o tym pojęcie i pyta \"a co to?\" na hasło \"Feroza\".
3,3
~Ziele
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
niemoge sie zdecydowac czy chwalic czy sie zalic dosc glosny, chodzi roznie, jednak znosi jk na razie wszystko, nieczuc tych 95KM mozna wyczuc jak traci moc pod gore lob jak jedzie sie z 3-4 osobami na pokladzie nawet z wloczonym 4x4 (Silnik)
3,3
~fkuzi555
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
teraz juz jezdze czym innym, mialem frontere A z 2,4 + LPG, teraz mam ML W163 3,2 V6 i feroza dawala wiele wiecej frajdy. kiedys w teren kupie kolejny egzemplarz
3,5
~tetke@wp.pl
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
Super auto! Prawdziwe auto rekreacyjne, dość wygodne na trasie a i w terenie można pojeździć, ciągnie niesamowite ciężary, aż trudno w to uwieżyć. Silnik zupełnie nie nadaje się do auta terenowego, uwielbia wysokie obroty i ma na prawdę niezłego kopa! Poszukuję kontaktu z innymi posiadaczami Ferozy
~KOKS
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
Silnik chodzi znakomicie ale cały czas coś trzeszczy (Silnik)
3,5
~zbislu@o2.pl
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
Samochód posiadam od sierpnia tego roku i trudno mi jednoznacznie ocenić jego wady i zalety.Chciałbym skontaktować się z posiadaczami Ferozy w celu wymiany doświadczeń i skożystaniu z porad
4,1
~zimzum1983@wp.pl
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
super auto za rozsądna kase. Nawet przewyzszylo moje oczekiwania :)
4,1
~Uriel
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
Ogolnie solidny woz, bardzo dobry do jazdy miejskiej i do zabawy w terenie
~Qba, lj80@wp.pl tel 600 017290
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
autko naprawdę godne uwagi, nie nadaje się do "porządnej jazdy w terenie" -katowanie , idealne dla kobiety, troszkę problemów z częsciami, ogólnie bdb, proszę o kontakt posiadaczy FEROZY
Daihatsu Feroza Cabrio