Lista ocen Fiat 126p "Maluch" (532) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 625 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ćma
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Samo wyciszenie nadwozia nie jest jeszcze takie złe, ale silnik motocyklowy 650 i chłodzenie powietrzem, no i brak praktycznie wydechu:)) robią swoje. Jest bardzo głośno i tak nie powinno być.
~Daniel z Bielawy
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Fajnie jest słychać odgłos dwusuwowego silnika, mój jeszcze chodzi dobrze, ale nie jedzie się komfortowo na dłuższej trasie (pow. 100km) zaczyna nawalać czacha. Jeżdze bez radia bo i tak je słabo słychać.
~Myha
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Wiadomo - maluch jest głośnym autem. A jeżeli jeszcze, jak u mnie, te wszystkie pianki pod tylnią kanapą i półką są pokruszone i prawie w ogóle nie ma tam warstwy wyciszającej... to jest głośno.
~Mati fun Milanu.
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Jechałęm kiedyś 250 km bez żadnej przerwy, w większości po autostradzie i po wyjściu czyli po jakiś 3 godzinach czułęm się jak w raju, centrum dużego miasta po takiej podróży to oaza spokoju!!
~klocek, klocek1111@hoga.pl
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
no jeśli mam porównać z innymi autami to porażka!!!, a jeśli chodzi o maluszki to bisik ma lepszą kulture pracy silnika i jest cichszy, poza tym standardowe stuki, trzaski, chrobotanie jak to ma maluchu
~Michał Łódź
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Jakieś tam jest, płyty wyciszające na podłodze i na grodzi silnikowej. Można dołożyć coś od siebie ale chyba za dużo to nie wniesie:) Motorówka z tyłu zawsze będzie słyszalna:)
~ZdanoG6
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Wiadomo, jak to maluch, silnik słychać mocno. Daje o sobie znać od 80km/h na 4 biegu. Przy wolniejszej jeździe jest znośnie. Wydech michaela dodał basu i wyciszył tego potwora :D
~Skodziarz
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Miły dźwięk dla ucha,do 70-80,powyżej trochę głośno,ale ja lubię głośno,niestety jak pech to pech w żadnym radia nie miałem i nie mogłem sobie zagłuszyć silnika.
~strus
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Wszystko slychac wewnatrz... ale czasem gdy za glosno slucha sie radia mozna poczuc sie nie swojo nie slyszac pracy silnika... dobrze ze mam dodatkowy obrotomierz od fiata :P
~aR0
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Wyciszenia brak i do tego jeszcze ten wstrętny dźwięk silnika...Do tego dochodzą jeszcze puki i stuki z rozpadajacych sie elementów wnętrza.Najfajniej było jak zdychał tłumik xD