Lista ocen Fiat 126p "Maluch" (532) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 625 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dan22
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
fatalnie, zawsze sie zastanawiałem jak konstruktorzy tego silnika osiągneli taki posiom hałasu z tak malutkiego silniczka, do tego kabina wcale niejest wyciszona
~adam
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
w kabinie porostu hałas, ma się wrażenie że silnik jest na tylnej kanapie, fabrycznie auto w zasadzie nie posiadało wygłuszenia, ale kto wtedy zwracał na to uwagę...
~Klimek88
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Kiedy jade malcem, mam wrażenie że silnik siedzi koło mnie na miejscu pasażera i chce mi coś bardzo głośno powiedzieć... Ale nie można powiedzieć, że nie ma sympatycznego głosu ;) :P
~lukasz
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Mój jest jakiś dziwnie cichy. Niepokoi mnie to trochę, choć lepsi fachowcy twierdzą, że nic złego się nie dzieje. Ogólnie wiadomo, że Maluch lubi dać głośno znać o sobie.
~Marcin M.C.
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
co do mojego maluszka powiem szczerze ze jest niezle wyciszony. Jak zamknie sie szyber z ogrzewania to jest nawet przyjemnie cicho, a poza tym lubie slyszec ten pomruk silnika
~RAFCIK
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Czasem mi radio zagłusza.Jadąc po kostce niesłyszy sie własnych myśli.Mnustwo zbędnych dźwięków stuka wszystko co może stukać ale na równej drodze do 60 km/h jest jeszcze "przyzwoicie"
~Komandos
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
No muszę przyznać zze maluch to niezle mnie potrafi wyciszyc.... az brak mi słów czasami...;/;/..jak przyjeżdzaam do domu to wydaje mi sie ze zona wkoncu zaczna spokojnie mowic... :)
~StefanII
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Cóż,gdybym nie słyszał silnika mógłbym czasem pomysleć że nie jadę.Pasażera z przodu słyszę bez problemów-tych z tyłu nie słychac -trzeba rzeszczeć by se z nimi porozumieć.
~pds
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
miałem do czynienia z kilkoma malcami, ale mój jest wyjątkowo cichy - jak silnik zaczyna chodzić wyraźnie głośniej, to znak, że ma ochotę przyjąć trochę oleju, bo podjadł ;)
Dziennik kosztów dla Fiat 126p "Maluch"
~ŚLIWKA jasiorozbujnik@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
włożyłem koc w tylną kanape i lepiej ale dwa garnki z tyły robią sporo chalasu ale z przodu da sie pogadać (gorzej z tylu) radia też da sie sluchać i to wcale nie na full