Lista ocen Fiat 126p "Maluch" (536) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 621 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukasss
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Kierownica lekko się obraca-jedynie przed zimą i po zimie trzeba smarować zwrotnice. Wadą są dość szybko robiące się luzy na zwrotnicach i na układzie kierowniczym :-(
~obywatelmk1@onet.eu
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Jeżeli auto nie miało większych przygód to prowadzi się dobrze, z resztą nie jest ono przeznaczone do szybkiej jazdy, a w zimie trzeba się pilnować żeby nie wpaść w poślizg.
~adam
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
wywróciłem się kiedyś na dach przy ostrym wjeździe na miejsce parkingowe, z tego co wiem to nie byłem jedynym wśród swoich znajomych który przeżył dachowanie takim pojazdem
~ironman
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
całkowicie bez zarzutu. w moim egzemplarzu wszsytko jest od nowości, gałki wymieniane tylko raz. Auto bardzo dobrze reaguje na kierownicę, lekko, nie trzeba duzo kręcić
~Marcin M.C.
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Co do układu jezdnego... Denerwujace jest zawieszenie. po naszych drogach autko skacze jak zaba, ale jak sie do tego przyzwyczai czlowiek to przestaje to przeszkadzac.
~Chopin
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Tuta komletna kicha (zawieszenie dopasowane z Cinqecento). Nie da się nim jechać na prostej więcej niż 140 km/h. Powyżej tego potrzeba autostrady i min. 2-óch pasów ruchu.
~zett
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
przejechalem kiedys 50 km, z tego 30 po autostradzie A4 z polamanym tylnym wahaczem - dal rade, przedni resor mialem prosty i dlatego wchodzil w zkrety jak rajdowka...;)
~SZYSZKOS
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Już dawno odpuściłem sobie naprawy zwrotnic i wachaczy. To walka z wiatrakami. Trwałość zawieszenia to skandal! Mam wrażenie że większej kichy i tandety nie zaprojektowano!
~użytkownik fiacika
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
dzięki niemu wiem ile jest dziur i dziurek w jezdni, muld, kolein itp. rzeczy i rozwijam swoje słownictwo w określaniu osób odpowiedzialnych za stan dróg w tym kraju;)
~Mati fun Milanu.
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Z ukłądme jest tragicznie, mój kaszlak jest po zderzeniu i kiedyś zrobiłem gwałtowny manewr przy sporej prędkości (ominięcia dziury w asfalcie) i omal nie przypłaciełm tego dachowaniem