Lista ocen Fiat 126p "Maluch" (536) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 621 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sajmon
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Samochodzik prowadzi się świętnie- małe szalone pudełko, po mieście rewelacja, może na trasie i na łukach z dużą prędkością jest gorzej ale nie można mieć wszystkiego.
~wlaa@o2.pl
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
wymienilam już cały przód a i tak mnie lekko znosi w prawo i ciągle coś delikatnie puka w kierownicy chociaż przekładnię też mam nową, no szlag może od tego trafić!
~IGI
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
jak na takie mlode autko i z takim przebiegiem jak narazie dobrze trzyma sie drogi i dobrze sie trzyma na zakretach chociaz w maluszkach dosc szybko przegoby padaja
~Bombel Wrocław
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
luzy na kierownicy ogromne, zbie sie na to malutki luz na kazdym lelemencie, od drazka po zwrotnice, te ostatnie szczegolnie upierdliwe.wyciek z ukladu.zbieznosc ok.
~Dominik Kaczmarczyk (Ezop) ezop@civ.pl www.ezop.civ.pl
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Obnizony tył i przód utwardzone sprezyny,W przodzie amorki Biltsein.Oraz do resora dodany jeden zwój. na bebnach są dystansy 1,9 cm.Opony (na ulice 165/55/13 z CC1100))
~wojtek
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
ciągła walka o przetrwanie:D za szybko skręcajać jest podsterowny, za szybko wchodzać w zakręt jest nadsterowny- ale przynajmniej nudno nie jest;)
~siwus 21
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
wymieniłem całe zwrotnice smaruje je co dwa mieśiące a kierownica kreći sie jak w starym ciągniku nowe końcówki drążków i gumy nadal luzy !!!
~grigor21
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
no jak to maluch ale i tak jest masakra po nasmarowaniu i wymianie zwrotnic kierownica nadal ciężko chodzi powyżej 100km/h pływa po drodze >masakra!!!!!<
~gregor_bs
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Powiem tak: Jak najadę na monetę to wiem jaki to nominał :) Cięzko chodzi kierownica, da się przeżyć przy częstych wymianach zwrotnic i ich smarowaniu.
Dziennik kosztów dla Fiat 126p "Maluch"
~lukasz
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Lekko znosi na lewo, luz na kierownicy. Trzeba nabrać wprawy w kręceniu fajerą gdy przesiada się do Malucha z innego auta, wyposażonego we wspomaganie.