Lista ocen Fiat 500 II (31) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konduktor
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Fatalna skrzynia biegów i sprzęgło. Trzeba się czasem nawalczyć by wskoczył właściwy bieg. Czasem dźwignia zmiany biegów całkowicie odmawia współpracy i najchętniej robi to nam, gdy zatrzymujesz się na czerwonym świetle. Kilka innych poważnych awarii, jak wymiana prawie całego zawieszenia i generalny remont klimatyzacji auto ma już za sobą. Obecnie kopci bardzo silnik. I tutaj też zagadka bo na tej samej trasie i przy tych samych warunkach...
~fiat500
Seria 1 0.9 SGE S&S 85KM 63kW
Tutaj również nic wielkiego się nie wydarzyło. Zwykłe zużycie poszczególnych elementów, czyli sprzęgło do wymiany po 120tys, klocki, tarcze. Amortyzatory do dzisiaj niezmieniane, a zdarza mi się jeździć po drogach gorszej jakości.
~Janusz
Seria 3 1.2 69KM 51kW
Nic nie mogę tu napisać, jak wystąpią to mam gwarancję oraz pakiet rozszerzonej gwarancji na następny rok. Myślę że mie powinno być problemów z serwisem, bo do najbliższego ASO mam 4 km.
~Waldemar Pawlonka
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Na odcinku 14500 km dwukrotna wymiana łożysk amortyzatorów przednich! Wyciek z lewego amortyzatora (skuteczność lewego o 40% mniejsza niż prawego).Tylne amortyzatory skuteczność 60%!Po 14000 km! Zgroza!
~Paweł
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Pół roku- alternator, wiązka przy klapie silnika- dwa razy lawet a w motoryzacji robie 14lat i gdyby to była pierdoła uwierzcie w trasie poradziłbym sobie z naprawą
~mieszkaniec
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
W ciągu 65tys km musiałem zmienić komplet amortyzatorów. Poza tym trochę za często zapycha się filtr DPF, w wyniku czego czasem nie powinno się zgasić auta zanim nie zgaśnie kontrolka.
~Wojtek
Seria 1 1.2 69KM 51kW
Wyciek z wałka sprzęgłowego (a więc wymagający demontażu całej skrzyni i sprzęgła) przy przebiegu 18 tyś km to jakaś kpina
~Romek
Seria 4 0.9 TwinAir 85KM 63kW
BRAK, oprócz alternatora. Samochód ma już ponad 140 000 km! Był oczywiście regularnie serwisowany w ASO.
~Michal
Seria 3 1.2 69KM 51kW
Powaznych raczej brak poza zardzewialymi hamulcami jakie odziedziczylem po poprzedniej wlascicielce.
~rutic
Seria 1 1.4 100KM 74kW
Póki co tylko rzeczy eksploatacyjne: tarcze, klocki, amortyzatory, przeguby. Nie jest źle.