Lista ocen Fiat 500 II (44) - Silnik

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fiat500
Seria 1 0.9 SGE S&S 85KM 63kW
Świetne brzmienie silnika, jak na dwusuw powinien kojarzyć się z maluchem, a bliżej mu do małej rajdówki. Trzeba się przywyczaić do specyfiki silnika, że reakcja na gaz ma małe opóźnienie, ale potrafi odjechać.
~Karol
Seria 4 Hybrid 1.2 Hybrid 69KM 51kW
Jeden z gorszych silników jaki w życiu spotkałem, nie mam pojęcia jakim cudem 70 koni może być tak słabe. Cinquecento 0.7 było mniej frustrujące. Naprawdę całkowicie psuje przyjemność z jazdy. Radzę nie wybierać się w góry.
~Krystian
Seria 4 1.2 69KM 51kW
Mały, zwinny silnik. Jestem zaskoczony jak bardzo pasuje do tego samochodu 1.2 69km. Problemem jest jedynie wyprzedzanie na trasie - ale wiadomo, że jak ktoś pokonuje długie trasy to nie kupuje takiego samochodu.
~Marcin
Seria 4 1.2 69KM 51kW
Demonem prędkości nie jest ale tego byłem od początku świadomy. Do miasta w sam raz, a na trasy mam inne auto. Silnik ma niezłą kulturę pracy i w warunkach m miejskiej jazdy jest całkiem cichy. Jak napisałem do miasta idealny wybór.
~Romek
Seria 4 0.9 TwinAir 85KM 63kW
Mały, ekonomiczny, bardzo dynamiczny. Pełne zaskoczenie zarówno osiągami jak i kosztami eksploatacji. A przy przebiegu 140000 praktyczni oprócz oleju i alternatora (start & stop) nie naprawiane było nic.
~Michal
Seria 3 1.2 69KM 51kW
1.2 69KM co tu duzo mowic - do miasta wystarczy, na obwodnicy jak sie rozchula 100-120 spokojnie pojedzie. Wyzej niz 120 tez pojedzie oczywiscie ale nie powoduje to satysfakcji.
~Sławomir
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Polubiłem ten silnik, 1,2 to może nie dużo , ale do miasta wystarcza a i autostradą jechalem ponad 130 km/h bez problemu. Podono to wyjątkowo niezawodny silnik w opinii fachowców
~EdekZfabryki
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Osiągi w bardzo waskim zakresie obrotów przy brzydkim bardzo tępym hałasie. Nie wiem jakim cudem ten silnik został silnikiem roku ???? Ile Fiat dał za to w łape...
~rutic
Seria 1 1.4 100KM 74kW
Dynamika OK, 100 KM w takim małym aucie jest wystarczające. Po włączeniu trybu Sport wielu się zdziwiło na światłach. Trochę głośny, w mieście pali jak smok.
~Kasia
Seria 1 1.2 69KM 51kW
bardzo słaba moc, często muli, nie pozwala na używanie klimy, zero powera kiedy trzeba, z takim silnikiem nie umknie się w ostatniej chwili przed stłuczką.