Ocena kierowcy - Fiat Brava

Lituano, 12 lat temu
Silnik 1.9 JTD 105KM 77kW
Rok produkcji 2001
Fiat Brava 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo dynamiczny z rewelacyjnie niskim spalaniem! Uzyskanie poniżej 5l przy umiarkowanej prędkości w trasie to norma, a jak na ten wymiar auta to przecież rewelacja!
Układ elektryczny : słabe światła mijania
Bardzo dobre auto w niskiej cenie, superoszczędne i komfortowe. Jedynie niziutkie oceny w crashtestach, no ale w wersji ELX mam 4 poduszki i ABS. Sylwetka auta nadal atrakcyjna, a przecież Brava debiutowała w 1995roku!! Uważam, że nie ma lepszego kompaktu jak chodzi o stosunek ceny do jakości.
Nie mam nic do zarzucenia, przyspieszenie zaskakująco dobre, pracuje równo i w miarę cicho( pewnie dzięki macie wygłuszającej)
Nie mam zastrzeżeń, moim zdaniem jedynie trochę za długie przełożenie na 5tke.
trochę zbyt małe pole widzenia w tylnej szybie, poza tym okej.
wszystko na swoim miejscu!
Coś fantastycznego, wymieniony filtr kabinowy i klimatyzacyjny, i tak jak sprawnie działa ten układ to naprawdę niesamowite. Latem często napuszczam tylko chłodny nawiew, nie ma potrzeby włączania AC. Zimą szyby też szybko odpuszczają.
Jestem wysoki( 194cm) i pozycję za kierownicą mam całkiem wygodną, fotele na dalekie trasy nie męczą. Jedynie troche nisko poprowadzona linia dachu i linia wzroku blisko krańca szyby.
super
Zaskakująco mało pali, a ceny napraw są w porównaniu do konkurencji naprawdę niskie.
ciężko o lepszy samochód w tej cenie, szczerze polecam Bravę po lifcie z silnikiem JTD!
Po 28tys. km przejechanych- NIC.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 105KM 77kW [l/100km]

5,6