Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

michu, 13 lat temu
Silnik 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Rok produkcji 2009
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
90 KM to za mało na wariactwa ale do jazdy wystarczy ... Następny minimum 120 KM ;-)
Po za tym, że pierwsza skrzynia rozpadła się po ok. 14 tyś. km to jest super. Pierwsza zaszumiała dwa razy i rozwaliła się - blokując całkowicie przednie prawe koło, nie mogli wciągnąć auta na lawetę ;-) Dobrze, że jechałem 20 km/h Strach pomyśleć co by się stało przy 90-110 km/h :-(
Dobrze trzyma się jezdni (auto jest szerokie) Ale lubi zarzucić tyłem szczególnie jak jest trochę ślisko (mam tylko ABS)
Przód dobrze. Boki dobrze ale czasami przeszkadzają słupki. Tył fatalnie ale można się przyzwyczaić. Koniecznie zamontować czujniki parkowania (dla nieszczęśliwców parkujących często w mieście to konieczne).
Mnie bardzo odpowiada.
Klima może być (manualna) ale ogrzewanie \"długo\" się nagrzewa. Na moje jest coś nie tak w dystrybucji nawiewów - słabo to jakoś działa.
Super.
Spodziewałem się czegoś lepszego. Jak ok jak na zewnątrz jest pow. 5-10 st. i jedzie się na trasie, ale czasami jest głośny ...
Dynamiczna jazda 8-9 l/100 km po mieście. Ekonomiczna 7-8 50% miasto 50% trasa. Trasa 6-7 Zależy od ciężkości nogi. Miałem już poniżej 6
Stuki w zawieszeniu z przodu i ostatnio (po 80 tyś) trzeszczy wspomaganie kierownicy i coś \"szumi\" w silniku przy wolnych obrotach
Skrzynia biegów - po 14 tyś rozpadła się ...
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
7,8