Oceny Fiat Coupe 2.0 16V 139KM 102kW 1993-1996

Fiat Coupe 2.0 16V 139KM 102kW 1993-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Coupe 2.0 16V 139KM 102kW 1993-1996

~Konik
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Zrywny a zarazem ekonomiczny silnik, przy wycietym katalizatorze a wstawionej strumiennicy ma bardzo ladny dzwiek. Zamontowana mam instalacje sekwencyjna Gazu i spalanie to w cyklu miejskim 11-12l, trasa 9l.Jak do tej pory nie mialem ani jednego problemu z tym autkiem, mysle ze w tej cenie nie kupil bym niczego lepszego. Bardzo twarde zawieszenie- to trzeba lubic albo po prostu sie przyzwyczaic. Z czystym sumieniem moge wszystkim polecic te...
~tetris
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Autko dla ludzi ceniacych indywidualizm...niewiem dlaczego pan zawiedzony tak zle ocenia to auto...ja mam ten silnik i nic sie nie dzieje...kupil koles wyzylowany model moze za 4tys i chcialby niewiem czego....czlowieku kup sobie golfa za 4tys albo stara bmw...zal mi takich ludzi ja polecam ten model
~GUCIO TT
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Za te pieniadze nie kupil bym nic innego bo wszystkie inne auta sa opatrzone i bez gustu...ze niby co golfa 3 kupie albo calibre czy e36 to sa stare babcie bez lini i za kilka lat nikt nie zwroci na nie uwagi.....wsiadz do coupetki a napewno zechcesz ja miec:D
~FCforFUN
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Przedewszystkim niesamowity wygląd, może niektórym się niepodoba, ale wszyscy się oglądają. Jedyne auto na które bym je zamienił to 20VT(istna rakieta) :). Moje poprzednie auto, calibra, mimo że osiągi miała podobne to jednak nie wyzwalała tylu emocji i ogólnie dwała mniej radochy z jazdy. Tych co wpisują tu że to auto jest śmieszne i lepiej kupić merca chyba łapie z lekka zazdrość, ale rozumiem nie zawsze miałem FC :)
3,2
~tkoba@interia.pl
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
nie jestem zadnym fanem calibr, coupe nie nadaje sie do scigania, nie wiem jak wersja z turbem ale troche ciezkie, jakis koles napisal w opini ze jego fiat wazy 1100 chyba jest slepy i nie widzial swojego dowodu rejestracyjnego coupe wazy 1250
~Grzesiek
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Jak dla mnie extra!!! Zakochalem sie w tym samochodzie i nie chce zadnego tylko FC!!! w cigu 5ciu miesiecy zrobilem 23 tys km i jedyna czescia jaka wymienilem byla chlodnica wody gdyz auto stalo kilka miesiecy nie uzytkowane i zaczela cieknac...A tak to paski oleje filtry itp..Polecam kazdemu kto kocha sportowe samochody!!!
~lucas007d@wp.pl
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
prawie 150cio konny motor potrafi dać dużo radości :) przełożenia skrzyni biegów troche za długie lepszym rozwiązaniem było by zamontowanie przekładni 6cio biegowej reszta bez zarzutu no i ta linia ...
~Pioter
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
To auto ma dusze i styl nie zamienię na nic innego
2,4
~zawiedziony
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
auto stylistycznie ładne ale ten model szczerze odradzam bo same kłopoty. moze inne modele lepsze ale nie kupujcie 2.0 16v bo to jesdna wielka skarbonka a i przyjemnosc z jazdy bardzo przeciątna
~CWANIAQ1 http://www.forum.fiatcoupe.pl/
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Samochód nie dla każdego. Każdy egzemplarz ma inną historię i trudno jest ocenić całokształt.