Oceny Fiat Doblo II 1.3 D 85KM 63kW 2006-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Fiat Doblo II 1.3 D 85KM 63kW 2006-2010

~BrunoTrawa www.szkolka-ochmanow.pl
Minivan 1.3 D 85KM 63kW
Pisałem o wrażeniach po zakupie tego samochodu na tym forum w 2007, jest moja opinia, jako jedna z pierwszych, teraz macie obraz, jak wyszło w praktyce. Jestem zadowolony, że nie kupiłem zamiast Doblo Berlingo. Partnera, czy nie daj Boże VW Caddy za 50% większą kasę, dalej twierdzę i nie zmienię zdania, że VolksWagen wycenia swoje logo na 30000 zł brutto, każąc klientom szyby otwierać korbą i wietrzyć kabinę przez szybę.;)
~Kuba
Minivan 1.3 D 85KM 63kW
Autko świetne, w swojej klasie najlepszy stosunek jakości do ceny. Miałem dwie małe usterki - zamek tylnej klapy i spryskiwacz od strony kierowcy. Serwis rewelacja. Bardzo pojemny samochód rodzinny. Przy zimowej pogodzie strasznie brudzą się boczne szyby i lusterka, owiewki rozwiązują problem. Generlanie podjął bym tą samą decyzje o zakupie po 1,5 roku użytkowania.
~kkopernik@op.pl
Minivan 1.3 D 85KM 63kW
Bardzo udany van do miast lub do przemierzania niewielkich odleglosci. Ze wzgledu na zadziwiajaca pojemnosc tj 1.3 diesel , jest naprawde dynamiczny w zakresie od 2tys do 3tys obrotow, i ma niewielkie spalanie. Niestety nie polecam na polecam na wyzsze predkosci ponad 120km/h, gdzie spala ponad 10 litrow ropy. Pozatym van godny poleceni. Siedzenia super. Nawet po 24 godzinnej jezdzie nie czuc wogole zmeczenia. Siedzenia super. widocznosc...
3,6
~karles
Auto ogólnie ok trochę mała moc ale jak chcemy większą to brać 1,9 120KM
~karles
Minivan 1.3 D 85KM 63kW
jak na tak malą pojemność daje radę i kultura pracy bardzo dobra. (Silnik)
2,6
~tomaszmuc1970@interi.pl
Minivan 1.3 D 85KM 63kW
na piątym biegu przy 70 km/godz zamulony, nie chce się rozpędzać.Silnik reaguje tylko na wysokie obroty. (Silnik)
~darek
Minivan 1.3 D 85KM 63kW
Dobrze trzyma się na zakrętach i skuteczne wspomaganie (Układ jezdny)