Oceny Fiat Ducato III Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW 2007-2014

Fiat Ducato III Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW 2007-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Ducato III Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW 2007-2014

~Ducato Stasio
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Auto pakowne i gabarytowo sprytne. dość prosty układ zawieszenia i napęd nie czyni go tak drogim w serwisie co VW busy ale czasami jest dość chimeryczny zimą. Blacha niezła ale obtłuczenia trzeba szybko zabezpieczać, w miejscu puknięcia drzwiami pod marketem szybko robi się dziura.korozi, Proste wykończenie w środku to raczej plus ale odpadające plastiki doprowadzają nas do nerwicy. Do tego niestety głośne w środku. Dopiero po załadowaniu po...
~Kuba
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Samochód kupiony w 2019 roku z udokumentowanym przebiegiem 293 tys. km, w ciągu tych dwóch lat zrobiłem nim 122 tys. km, samochód służy głównie do wożenia "gratów" na gospodarstwo rolne.
3,1
~załamany
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
przez cały czas użytkowania auto serwisowane. ostatni serwis 3 miesiące temu prz 120 tys i nic nie zapowiadało takiej klęski.(serwis nic nie wykrył albo nie chciał wykryć!!!)
~wik999
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
To są moje pierwsze wrażenia po zakupie i przy niewielkim przebiegu.
3,8
~DDDDDDDDDDDDDDDD
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
SAMOCHÓD SŁUŻBOWY, WIĘC JEST DOBRY. OGÓLNIE SPRAWUJE SIE NIEŹLE I JESTEM Z NIEGO ZADOWOLONY. FAJNIE MA W ŚRODKU
~Jacek
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Uważam że auto jest dobrze przygotowane do takich warunków

Usterki Fiat Ducato III

Fiat Ducato III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,8
~''szczęśliwy'' posiadacz tego cacka
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
CO DO HAŁASU JEŻELI KTOŚ PRZEWOZI MAŁE CIĘŻARY ODRADZAM DODATKOWE PIÓRO RESORA-NA NASZYCH DROGACH BARDZO SŁYCHAĆ ICH \'\'PRACE\'\' W KABINIE
~Jachu
~Jachu
2,2
~Mikołaj
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Jazda tym samochodem przez dwa dni wymaga dwóch opakowań nurofenu. Hałas kosmiczny ! (Wyciszenie)
Fiat Ducato III Furgon krótki