Lista ocen Fiat Freemont 3.6 V6 280KM 206kW 2012-2016 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaacka
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
zawieszenie dosc komfortowe a mimo to przyzwoicie czuje droge. wielki wielki minus za katastrofe w ukladzie hamulcowym. pomimo tego ze jest to problem wszystkich wersji tego modelu (niewystepuje chyba wylacznie gdy jezdzi sie cale zycie predkosciami ponizej 100 kmh), pomimo tego ze fiat doskonale wie o problemie z hamulcami i pomimo tego ze jest to zwyczajnie niebezpieczne - kompletnie olewaja klientow twierdzac ze hamulce to element...
~Rafał
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Prowadzi się jak SUV komfortowy. Zawieszenie dobrze wybiera nierówności mimo,że mamy 19 calowe koła. Precyzja prowadzenia nie zachęca do slalomu. Mam kilka aut. Lubię Fordy bo precyzyjnie się prowadzą. Fiat nie chciał być Fordem i prowadzi się po swojemu. AWD do terenu się nie nadaje. Ale wjedziesz tym autem naprawdę daleko. Na szutrach albo na lodzie potrafi zaskoczyć i tyłem zamiatać ale trzeba to wyczuć.
~wolny_zawód
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
jedyne zastrzeżenia mam do przechyłów pokonywanych przy prędkościach pow 60k/h, wiem, że się czepiam ale podobnie zbudowane (wielkościowo) BMW X5 robi to lepiej
~Wojtek
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Na nasze drogi w sam raz , w zakrentach stabilny - nie jest do sportowa fura ale w porównaniu np. do poprzedniej generacji Sharana to jedzie rewelacyjnie
~Marcin
Duży komfort trzyma się świetnie drogi auto idzie jak po szynie 19 koła jest ok
~Ewa
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Hamulce się nagrzewają i dudnią po dłuższej dynamicznej jeździe.
~Ffuser
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Wygoda jest czasami coś lubi zapukać
~Tom
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Nastawiony na komfort, jest AWD ale nie nadaje sie w teren
~Waldek
Precyzyjny