Lista ocen Fiat Marea Weekend (371)

3,7
~Micharttttt
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Bardzo fajne auto i takie do jazdy. Jaki pierwsze auto bardzo intuicyjne w prowadzeniu, szybko się człowiek z nim zaprzyjaźnia. Kierownica wygodna, pedały w dobrej odległości, bagażnik ma dwie klapy, jedna główną oraz opuszczany 20cm próg załadunkowy który można zostawić otwarty przeważac dłuższe rzeczy a bagażnik jest zamkniętej. Zawsze coś się muszę zepsuć ale są to pierdolki takie jak zamek, stacyjka, czujnik stopu itp.
~iron64
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Całokształt moim zdaniem bardzo dobrze. Wygląd niezły (niektórzy piszą ponadczasowy, ale...) nie rdzewieje jeśli nie jest bity i składany z wiatą autobusową. W środku dużo miejsca, wygodne fotele, klima. No wynik bardzo dobry moim zdaniem.
3,8
~edmundo
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jeśli samochodu potrzebujesz tylko do przemieszczania się to możesz go kupować. Tani w eksploatacji, naprawie czyli to co najważniejsze. Jeśli masz znajomych których ciekawi czym jeździsz to lepiej sobie odpuść aby nie być w centrum niewybrednych żartów. Osobiście uważam że gdyby nie silniki JTD to nawet nie zwróciłbym uwagi na ten samochód. Problemem staję się dalsza odsprzedaż.
4,1
~Vader-Poland
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Samochód spełnia swoją rolę, dowozi mnie tam gdzie mi tego potrzeba. Jednocześnie jest ładowny, tani w eksploatacji i niezawodny.
~topdrive
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jeśli miałby kupić to auto jeszcze raz - zrobiłbym to bez zastanowienia. Zastanawiałem się już nad zmianą, jednak funkcjonalność i ekonomiczność tego auta bardzo ciężko przebić. Marysia pozostaje ze mną na kolejne lata, podejrzewam nawet, że zostanie w moich rękach już do końca swoich dni.
~Artur
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Szkoda, że Fiat zaprzestał produkcji tego modelu. To wyjątkowo udane auto. W mojej rodzinie są dwie Maree i żadna nigdy nie zawodzi. Szczerze mówiąc właśnie dzięki modelowi Marea \"odszczekałem\" wszystko co, kiedykolwiek złego mówiłem na Fiata. Czekam na może nową Mareę. Z pewnością kupię jak się pojawi w sprzedaży.
~lyreco
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jest to samochód o bardzo atrakcyjnej linii nadwozia, w zasadzie nie starzejąca sie sylwetka i wnętrze. Bardzo dobrze się prowadzi i mało pali, do tego jest tani w zakupie i w eksploatacji, jeśli trafimy na utrzymany egzemplarz. Do tego bardzo bogate wyposażenie i możemy się cieszyć z jazdy. Opinie o awaryjności w tym samochodzie prawdopodobnie piszą ludzie, którzy nigdy nie mieli z tym autem doczynienia, bo sami użytkownicy bardzo chwalą ten...
3,5
~Darek
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Marea Weekend cenowo jest dość atrakcyjnym autem,niestety ceny części i trudności w samodzielnych naprawach mocno zniechęcają do tego modelu i do Fiata.Wiele elementów to tandeta niegodna do użycia w chińskich skuterkach! Nie jestem zachwycony tym autem i raczej wszystkie fiaty będę omijał z daleka.
~pawi23@o2.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Ogólnie auto jest w porządku. Bardzo dobra jest blacha podwójny ocynk. Auto stoi pod chmurką odkąd od 3 lat: poprzedni właściciel tak miał i ja i 0 rdzy.
Dziennik kosztów dla Fiat Marea Weekend
7,1
7,4
10,7
3,4
~thomus
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Awaria unieruchomiająca samochód jeszcze się nie zdarzyła. Słabe zawieszenie i denerwujące awarie elektryki obniżają ocenę. W zamian autko ma znakomite blachy (podwójny ocynk) więc problem korozji nie powinien dotyczyć nawet kilkunastoletnich modeli (chyba że auto miało już wcześniej jakieś przygody). Słyszałem że gorzej jest z podwoziem ale w moim egzemplarzu na razie jest wszystko ok. Stylistyka nadwozia powoduje że auto ma wciąż w miarę...
Fiat Marea Weekend