Lista ocen Fiat Marea Weekend 2.4 TD 125KM 92kW 1996-1999 (12) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawi23@o2.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Wymiana pompy ABS-u już z taką kupiłem (100 zł Allegro:)), Zawieszenie!!!!!! zawsze coś słychać. Standardowo: rozrząd kpl. Gates i SKF z pompą wody 450 zł + wymiana. Plusem jest to że nigdy mnie nie zawiódł i części są tanie polecam kupno na Allegro ceny niższe o ok 35% niż sklepy.
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
ja nie miałem z nim niespodzianki. Jeśli ktoś zagląda pod maskę raz na miesiąc to nic go nie zaskoczy. Zanim coś się zepsuje na poważnie to wcześniej są tego oznaki i da się wcześnie zareagować
~mariusz
~Radek T.
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Poki nie rozbilem nie dzialo sie nic. Po naprawach jezdzi jak szalona (znowu) :)Naprawy potrafia zaskoczyc (moga byc bezsensownie tanie ale i cholernie drogie jesli chodzi o klime czy cos podobnego)
~piter88@op.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
przednie zawieszenie mogłoby być lepsze ale zalezy kto gdzie i jak jezdzi. generalnie nic powaznego a wymieniam to co wymienia sie w każdym aucie
~mariusz.korz@wp.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
NARAZIE NIC POZA WYMIANĄ WSZYSTKICH NAPINACZY PASKA KLINOWEGO, ROZRZĄDU, ZAWIESZENIA PORZÓD I KŁOPOTÓW Z ELEKTRONIKĄ
~sacrofago
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
u mnie wynikłe z zaniedbań poprzedniego właściciela- linki hamulca ręcznego,wycieki spod uszczelki na zaworach( po 12 tys.)
0,0
~Jaro6368
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Nie mam zdania, bo jeszcze mnie nie zawiódł
~Paweł
Zawieszenie- I WSZYSTKO co z tyum jest związane