Lista ocen Fiat Multipla I (73) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AdamQak
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
biorac pod uwage cene auta uzywanego a takie mnie interesuje wyposazenie i to za chwile z cena powinno byc jeszcze lepiej bo Fiat troche zlagodzil w tym roku design przodu ewidentnie 5. Cena nowej Mulipli porownywalna z innymi konurentami. Gdybym mial wybierac miedzy Zafira Scenic i Space starem a Multipla wybral bym Multiple i zdziwicie sie dlaczego - najkrotszy Van z realnie najwiekszym bagaznikiem przy przewozie kompletu pasazerow, dobrze...
~muha ha
Minivan 1.9 JTD 115KM 85kW
potrzebowalem auto ktore mozna latwo przystosowac do wozenia dosc duzych ladunkow - kartony wileki ale niezbyt ciezkie, w osobowkach zawsze mialem problem zeby wszytsko jakos zmiescic/ upchnac, zastanawialem sie nad minivanem jak connect, caddy - ale te wszytskei byly duzo drozsze i z kosmicznymi przebiegami i zaorane przez pracownikow, ja kupilem auto od osoby prywatnej ktore sluzy jako swietny minivan
~tombrzoz@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
cena auta z tego rocznika bardzo atrakcyjna (2000r.za 17tyś)materiały użyte do produkcji modelu dość skutecznie opierają się czasowi. Po jakimś czasie skrzypią tylne drzwi przy otwieraniu i zamykaniu i nie pomaga żadne tam WD40 po prostu trzeba wymontować drzwi z zawiasów, usunąć rdzę, i nasmarować, wtedy skrzypienie ustąpi
~julian-jools (jools_jl@wp.pl)
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
za ta cene (kasa oczywiscie rodzicow!!! hahaha) bardzo kochany samochodzik!! 3y sie przeprowadzic 3y cos przewisc- idealny do tego!! szkoda tylko ze fiat nie docenia tego "pieknego" wygladu i juz jest nowa wersja tego cuda!! ;( polecam wszystkim
~stefansz@gazeta.pl
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Udało mi się kupić auto z rewelacyjnym rabatem (jako po demonstracyjne) i jestem bardzo zadowolony. Natpmiast gdyby przyszło mi płacić pełną cenę uważałbym, że jakość jest ciut za słaba - drobiazgi wykończenia, plastiki.
~seb-q
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Duże rodzinne auto z klimatyzacją, komputerem pokładowym i w zadbanym stanie za 5500 zł? rewelacyjny wynik.Wygodne wnętrze duża swoboda w konfiguracji wnętrza,do tego tanie części i prosta konstrukcja.
~inż.
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Samochód relatywnie tani przy zakupie. W eksploatacji drobiazgi niszczą portfel. Jeżdżę nim i nie wiem czy dojadę. Innym użytkownikom potrafiły się ukręcić satelity w różnicówce. To jest NIEDOPUSZCZALNE.
~ghandi
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Tu też nei ma się czego czepiać. Niska cena zakupu i tanie części, plus bardzo okazyjne wizyty w warsztacie samochodowym postawiły Mućkę dość wysoko w rankingu cena/jakość.
~Paweł
Minivan 1.6 16V Bipower CNG 92KM 68kW
Za tę cenę auto z tego rocznika, tej wielkości bezwypadkowe z fabrycznym gazem CNG z dużymi butlami - nie ma lepszego w tej kategorii cenowej z podobnym wyposażeniem.
~brzuch0@o2.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Kupiony w kraju tak wiec co do przebiehu jestem pewnien. Za cene zakupu 8,7 tyś miałbym 14 letnie Galaxy z niewiadomym przebiegiem. Tak więc jak masz mało kasy kupuj multiple