Lista ocen Fiat Palio I (120) - Widoczność

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dexter
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Dość dobrze widać, ale przydałoby się zastąpić te szyby czymś takim jak w BMW. Mam tu na myśli szyby odbijające promienie słoneczne. Do tyłu tak jak w klasycznym kombi, ciężko i trzeba być dobrym kierowcą, aby tym autem cofać. Nie ma czujników parkowania, a przydałyby się.
~Manfred1987
Weekend 1.7 TD 69KM 51kW
Jakby głupio to nie brzmiało, rozbestwil polonez, widoczność była w nim dużo lepsza niż w zdecydowanej wiekszosci obecnych samochodów. Ale jest na prawdę nieźle, dużo przeszklenia... Choć tylna klapa sięga wysoko i nie widać niższych słupków.
~Manfred1987
Weekend 1.7 TD 69KM 51kW
~DAREK
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
dobra, regulacja światel z przodu,światla przeciwmgielne ok.szyba z przodu szybko sie oczyszcza, nie paruje,niestety nawet przy 4 osobach w srodku parują boczne szyby z tyłu na drzwiach.
~pd.the1@gmail.com
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
Gdyby nie to, że lewy słupek często zasłania widoczność na zakrętach około 60 stopni, to dałbym ocenę "doskonale". Niestety - jak dla mnie - jest to dosyć dokuczliwe.
~Lechter
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Widoczność bardzo dobra z racji tego że za plecami ogromniasta szyba. z przodu też dobrze choć mogą denerwować ciut za szerokie słupki.
~adt
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Inni mówią o szerokich słupkach, mnie nie przeszkadzało, natomiast czepiam sie lusterek, że nie maja eliminacji martwego pola, przydałoby się
~Matysiak5
Hatchback 1.2 i 73KM 54kW
Widoczność dobra do przodu i na boki, a poza montowaniu soczewki panoramicznej na tylną szybkę to nawet nie trzeba czyunikuw parkowania-widoczność od 20cm
~adasko.simr
Weekend 1.4 71KM 52kW
Ja nie narzekam, może dlatego że mały nie jestem, trzeba się tylko przyzwyczaić do schodzącej przednej maski (po prostu jej nie widzimy)
Dziennik kosztów dla Fiat Palio I
9,6
11,3
~Skowoo
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
duże szyby, średnie słupki. Jak początkujący kierowca nie miałem najmniejszych problemów z wyczuciem samochodu.