Lista ocen Fiat Palio I Weekend (116) - Widoczność

Na liście zabraknie 152 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dexter
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Dość dobrze widać, ale przydałoby się zastąpić te szyby czymś takim jak w BMW. Mam tu na myśli szyby odbijające promienie słoneczne. Do tyłu tak jak w klasycznym kombi, ciężko i trzeba być dobrym kierowcą, aby tym autem cofać. Nie ma czujników parkowania, a przydałyby się.
~Manfred1987
Weekend 1.7 TD 69KM 51kW
Jakby głupio to nie brzmiało, rozbestwil polonez, widoczność była w nim dużo lepsza niż w zdecydowanej wiekszosci obecnych samochodów. Ale jest na prawdę nieźle, dużo przeszklenia... Choć tylna klapa sięga wysoko i nie widać niższych słupków.
~Manfred1987
Weekend 1.7 TD 69KM 51kW
~DAREK
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
dobra, regulacja światel z przodu,światla przeciwmgielne ok.szyba z przodu szybko sie oczyszcza, nie paruje,niestety nawet przy 4 osobach w srodku parują boczne szyby z tyłu na drzwiach.
~pd.the1@gmail.com
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
Gdyby nie to, że lewy słupek często zasłania widoczność na zakrętach około 60 stopni, to dałbym ocenę "doskonale". Niestety - jak dla mnie - jest to dosyć dokuczliwe.
~Lechter
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Widoczność bardzo dobra z racji tego że za plecami ogromniasta szyba. z przodu też dobrze choć mogą denerwować ciut za szerokie słupki.
~adt
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Inni mówią o szerokich słupkach, mnie nie przeszkadzało, natomiast czepiam sie lusterek, że nie maja eliminacji martwego pola, przydałoby się
~adasko.simr
Weekend 1.4 71KM 52kW
Ja nie narzekam, może dlatego że mały nie jestem, trzeba się tylko przyzwyczaić do schodzącej przednej maski (po prostu jej nie widzimy)
~Skowoo
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
duże szyby, średnie słupki. Jak początkujący kierowca nie miałem najmniejszych problemów z wyczuciem samochodu.
~inhaky
Weekend 1.4 71KM 52kW
slupki na przedniej szybie czesto przeslaniaja widok, lusterka bardzo dobre dosc duze, nie zdarzyl mi sie martwy punkt
Fiat Palio I Weekend